Вернюк Світлана Володимирівна

   Вернюк С.В. має повну вищу педагогічну освіту (РЕГІ, 2009 р.) за спеціальністю «Початкове навчання», кваліфікацію – вчитель початкових класів, практичний психолог у закладах освіти; та неповну вищу освіту (Кременецьке педучилище), кваліфікацію – вихователь в дошкільному закладі. Працює у Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) на посаді вихователя з 2007 року. У поточному навчальному році має навантаження 27 годин на тиждень, працює з дітьми середньої групи. У грудні 2018 року підвищила кваліфікацію на курсах у РОІППО та виконала випускну роботу з проблеми «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами інтерактивних технологій». Маєх кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", присвоєну рішенням атестаційної комісії управління освіти Рівненської міської ради від 02 квітня 2021 року.

За час роботи досягла високого професіоналізму. Має ґрунтовну  професійну підготовку. Знає та вміло застосовує на практиці нормативні документи в галузі освіти. В освітньому процесі використовує нові інноваційні технології, інноваційні форми і методи роботи з дітьми, нестандартні форми проведення занять. Особливого значення надає технології розвивального навчання, інтерактивним методам. Використовує особистісно орієнтований, компетентнісний, діяльнісний та інтегрований підходи до вирішення освітніх завдань з дошкільниками. Володіє широким спектром стратегій навчання та виховання, вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї. Не зупиняється перед труднощами, наполегливо й енергійно крокує до намічених цілей.

Вернюк С.В. постійно вдосконалює свій професійний рівень та фахову майстерність шляхом самоосвіти та активної участі в різних формах методичної роботи: бере участь у роботі садового методичного об’єднання вихователів, ділиться досвідом роботи, готує виступи із самоаналізом своєї діяльності, відвідує консультації, семінари-практикуми, приймає активну участь у професійних конкурсах ДНЗ. Постійно вивчає передовий досвід, ініціює його впровадження. Достатньо уваги приділяє формуванню життєвої компетенції дошкільників з усіх освітніх ліній БКДО. Відмінно організовує та забезпечує результативну освітню роботу з вихованцями. Вміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал дітям. На високому професійному та методичному рівні проводить відкриті покази занять. Здійснює індивідуально-диференційований підхід до вихованців. Відповідально ставиться до виконання посадових обов’язків, веде ділову документацію у відповідності до сучасних вимог.

Вернюк С.В. дбає про зміцнення предметно-ігрового розвивального середовища в групі. Створює умови для розгортання сюжетно-рольових ігор, розвитку творчих здібностей дошкільників. Активно працює над індивідуальною проблемою самоосвіти «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами інтерактивних технологій». Успішно провела творчий звіт з досліджуваної проблеми, презентуючи власні творчі доробки, узагальнені у методичний посібник, та портфоліо.

Вернюк С.В. професійно грає ведучі ролі на святах і розвагах. Доброзичлива, ввічлива, тактовна, відповідальна, порядна і чесна, комунікабельна. Має високий культурний рівень. Користується повагою у колег, вихованців та їх батьків.

Педагогічний стаж: 21 рік

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст вищої категорії

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ КРАЩИХ СВІТЛИН ТВОРЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СВІТЛАНИ ВОЛОДИМИРІВНИ ВЕРНЮК:

 

http://leleka.rv.ua/posvyata-u-kozachata.-fizkul-turne-svyato-u-starshiy-grupi-9.html

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЗА АТЕСТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД-2021

http://leleka.rv.ua/rankova-zustrich-na-temu-igrashky-zasumuvaly-v-seredniy-grupi-9.html

http://leleka.rv.ua/z-chogo-zroblenyy-posud-integrovane-zanyattya-v-seredniy-grupi-9.html

http://leleka.rv.ua/de-zhyvut-mikroby-dydaktychna-gra-v-seredniy-grupi-9.htmlм

http://leleka.rv.ua/vitaminnyy-koshyk.-zanyattya-z-matematyky-v-seredniy-grupi-9.html

http://leleka.rv.ua/sadove-metodychne-ob-yednannya-vyhovateliv-kolektyvnyy-pereglyad-integrovanogo-zanyattya-na-temu-vitaminna-skarbnychka-v-seredniy-grupi-9-tvorchyy-zvit-vyhovatelya-z-indyvidual-noyi-problemy-samoosvity.html

http://leleka.rv.ua/tyzhden-bezpeky.-tematychne-zanyattya-kolyuchi-rizhuchi-ta-inshi-nebezpechni-predmety-v-seredniy-grupi-9.html

http://leleka.rv.ua/prymhlyva-zhabka.-svyato-oseni-v-seredniy-grupi-9.html   

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-1-interaktyvnyy-seminar-praktykum-z-problemy-rol-dytyachoyi-knyzhky-u-movlennyevomu-rozvytku-ditey.html

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-mayster-klas-nadiyi-shevchuk-lipymo-posud-robota-z-glynoyu.html

 http://leleka.rv.ua/suchasnyy-osvitniy-prostir-zdo.-vidbuvsya-oglyad-konkurs-na-krashchyy-bizibord.html

http://leleka.rv.ua/nashe-dyvo-kalynove-ridna-ukrayins-ka-movo-svyato-u-starshyh-grupah-5-ta-9.html

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-seminar-praktykum-na-temu-ekologo-pryrodnycha-osvita-doshkil-nykiv.html

http://leleka.rv.ua/hudozhnycya-osin-zavitala-v-starshu-grupu-9.html

http://leleka.rv.ua/vesna-v-kapelyushku-v-seredniy-grupi-9.html