Садове методичне об'єднання вихователів: Колективний перегляд інтегрованого заняття на тему «Вітамінна скарбничка» в середній групі №9. Творчий звіт вихователя Вернюк С.В. з індивідуальної проблеми самоосвіти

19.11.2020

19 листопада 2020 року в онлайн-режимі відбулося садове методичне об'єднання вихователів Квасилівського ЗДО (ясла-садок) з проблеми «Розвиток творчих здібностей дошкільників» за порядком денним:  

1.   Шляхи та методи розвитку творчих здібностей дошкільників. (Методична скарбничка для вихователів та батьків. Вихователь-методист Семенюк Р.Ф.).

2.   Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами інтерактивних технологій. (Творчий звіт-презентація досвіду роботи. Вихователь Вернюк С.В.)

3.   Картотека інноваційних педагогічних технологій та кращих зразків дидактичного матеріалу й посібників з проблеми самоосвіти вихователя. (Виставка-презентація. Вихователь Вернюк С.В.)

4.   Практична частина:

  • Інтегроване заняття на тему «Вітамінна скарбничка» в середній групі № 9 (Відкритий показ заняття. Вихователь Вернюк С.В.)

Мета: формування знань дітей про корисність овочів та фруктів; розвиток творчих здібностей дітей засобами інтерактивних технологій.

5. Вироблення методичних рекомендацій методичного об'єднання з проблеми (Керівник садового методичного об'єднання, вихователь Левкович С.В.)

На високому професійному рівні вихователь Вернюк С.В. організувала і провела зі своїми вихованцями середньої групи №9 інтегроване заняття на тему «Вітамінна скарбничка», в ході якого використала великий арсенал інтерактивних технологій задля підвищення мовленнєвої активності дітей,   розвитку їх творчих здібностей та креативного мислення: «Мікрофон», «Перевтілення», «Що було б, якби...?» (зникли овочі), «Корисні-шкідливі продукти харчування», «Склади вітамінний кошик» та ін. Закінчилося заняття кулінарним майстер-класом «Фрукти на шпажках» та смакуванням дітей «фруктовими шашликами»...

На садовому методичному об'єднанні вихователів також був заслуханий творчий звіт вихователя Вернюк С.В. з індивідуальної проблемної теми самоосвіти та представлений цікавий досвід її роботи з даної проблеми, який узагальнений у методичний посібник «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами інтерактивних технологій»...

Методичним об'єднанням було схвалено творчий звіт з проблеми самоосвіти вихователя Вернюк С.В. Педагогічні працівники дошкільного закладу отримали методичні рекомендації садового методичного об'єднання з проблеми розвитку творчих здібностей дошкільників засобами інтерактивних технологій, підготовлених вихователем-методистом Семенюк Р.Ф. та керівником МО, вихователем Левкович С.В.

                                                 Інтегроване заняття на тему «Вітамінна скарбничка» в середній групі № 9 (Відкритий показ заняття. Вихователь Вернюк С.В.)

Творчий звіт вихователя Вернюк С.В. з індивідуальної теми самоосвіти "Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами інтерактивних технологій"