Сучасний освітній простір ЗДО. Відбувся огляд-конкурс на кращий бізіборд

22.03.2019

22 березня 2019 року у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) відбувся огляд-конкурс на кращий бізіборд. До виготовлення бізібордів активно долучилися вихователі та батьки усіх вікових груп ЗДО. Бізіборд - це розвивальна дошка для дітей, виготовлена власноруч із різних підручних матеріалів, які вже відслужили у господарстві, проте залишаються цінними для інтелектуального розвитку дошкільників, розвитку дрібної моторики рук, наочно-образного та логічного мислення, пам'яті, уваги, мовлення дітей тощо.

Напередодні у музичній залі закладу було організовано виставку бізібордів з метою попереднього огляду та оцінювання їх усіма працівниками закладу.

Виставка сучасних розвивальних посібників для дошкільників була досить яскравою та оригінальною. Учасниками огляду-конкурсу були підготовлені цікаві текстові та віршовані презентації своїх бізібордів за такими критеріями:

1. Естетичність

2. Зручність у використанні та збереженні

3. Змістовність

4. Оригінальність у вирішенні розвивальних (навчальних, виховних) завдань

По завершенню огляду-конкурсу адміністрація закладу висловила щиру подяку усім вихователям та батькам вихованців за створення оригінальних ігрових посібників нового зразка, які успішно поповнюють сучасний ігровий простір дошкільного закладу і не залишають байдужими до них жодної дитини.

Виставка бізібордів триватиме до 27 березня 2019 року для відвідування батьками і дітьми закладу та усіма бажаючими.

 

Потішалась дітвора -

Бізіборд у нас! Ура-а-а-а-а!