Гаврильчик Олена Василівна

В 1981 році вступила до Дубенського педагогічного училища, яке закінчила в 1983 році. Має неповну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи», кваліфікацією – вчитель початко-вих класів. Працює у Квасилівському закладі дошкільної освіти на посаді вихователя з 1988 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст», працює в групі дітей раннього віку. У період з 18.09. по 05.10.2017 року пройшла курси підвищення кваліфікації у РОІППО та виконала випускну роботу з проблеми «Використання інноваційних технологій у роботі з дошкільниками».

За час роботи зарекомендувала себе як кваліфікований, компетентний, дисципліно-ваний працівник, відповідальний і досвідчений фахівець з дошкільного виховання. Добре засвоїла вимоги нового Базового компонента дошкільної освіти, Програми. «Я у Світі». Знає нормативно-правові документи в галузі освіти, забезпечує достатнє засвоєння вихованцями змісту програми. Знає основи дошкільної педагогіки, психології, дитячої і вікової фізіології, теоретичні основи та сучасні досягнення наук з дошкільного виховання.

Знає сучасні вимоги до підготовки та проведення занять з дітьми раннього віку, надаючи переваги індивідуальним та індивідуально-груповим. Запроваджує особистісно орієнтований підхід, методи компетентнісного підходу до організації освітнього процесу, демократичний стиль спілкування з вихованцями та їх батьками. На заняттях успішно використовує індивідуальний та диференційований підходи до вихованців, сучасні освітні технології, методи і прийоми. Створює належні умови для розвитку активного мовлення дошкільників, їх сенсорно-пізнавального розвитку, відповідального і дбайливого відношення до навколишнього середовища, виховує у малюків культурно-гігієнічні навички й навички самообслуговування, формує у них навички здорового способу життя. Вміє встановлювати контакт з вихованцями, зацікавити їх заняттями, іншими видами діяльності. Використовує ігрові методи та прийоми в різних видах діяльності та під час виконання різних режимних моментів.

Створила сприятливе предметно-ігрове розвивальне середовище в групі. Презентує кращі зразки сучасного розвивального дидактичного матеріалу та посібників на засіданнях педагогічної ради. Брала активну участь у майстер-класах з виготовлення експонатів для міні-музеїв ЗДО. Достатньо уваги приділяє формуванню життєвої компетенції дошкільників з усіх освітніх ліній БКДО. 

Постійно підвищує свій професійний і фаховий рівень шляхом самоосвіти, активної участі у засіданнях садового методичного об’єднання, методичного об'єднання вихователів груп раннього віку ЗДО та району, семінарах-практикумах, майстер-класах. На хорошому методичному рівні проводить відкриті покази занять на рівні дошкільного закладу та району. Активно працює над індивідуальною проблемою самоосвіти «Використання дидактичних ігор і вправ як засобу мовленнєвого розвитку дітей раннього віку». Досягає хороших результатів розвитку мовлення малюків.

Добросовісно виконує посадові обов’язки, веде ділову документацію у відповідності до сучасних вимог. Додержується педагогічної етики та моралі. Користується повагою серед колег, авторитетом у вихованців та їх батьків.

Життєве кредо

Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити - покажи , як ти це робиш.

Улюблений вислів

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

Сенс життя

Доводиться бігти з усіх ніг лише для того, щоб залишатися на тому самому місці. Якщо хочеш потрапити в інше місце, потрібно бігти вдвічі швидше.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ КРАЩИХ СВІТЛИН ТВОРЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ОЛЕНИ ВАСИЛІВНИ ГАВРИЛЬЧИК:

http://leleka.rv.ua/bdzhilky-trudivnyci.-fizkul-turna-rozvaga-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-1.html

http://leleka.rv.ua/odyagnemo-lyal-ku-na-progulyanku.-zanyattya-z-movlennyevogo-spilkuvannya-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-1.html

http://leleka.rv.ua/v-gostyah-u-kazky-kolobok-.-integrovane-zanyattya-u-grupi-ditey-rann-ogo-viku-1.html

http://leleka.rv.ua/tyzhden-znan-z-osnov-bezpeky-zhyttyediyal-nosti.-zanyattya-na-temu-dytyna-i-vulycya-v-grupi-rann-ogo-viku-1..html

 http://leleka.rv.ua/suchasnyy-osvitniy-prostir-zdo.-vidbuvsya-oglyad-konkurs-na-krashchyy-bizibord.html

Творчий звіт-презентація за міжатестаційний період  

http://leleka.rv.ua/index.php?m=content&d=view&cid=1170

http://leleka.rv.ua/vidbulasya-pedagogichna-rada-pro-atestaciyu-pedagogichnyh-pracivnykiv.html

http://leleka.rv.ua/tematychne-zanyattya-rozvaga-moya-mama-naykrashcha-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-1.html

http://leleka.rv.ua/ide-atestaciya-pedagogiv.-pereglyad-syuzhetno-vidobrazhuval-noyi-gry-lyal-ka-zahvorila-u-grupi-ditey-rann-ogo-viku-1-vyhovatel-gavryl-chyk-o.v..html

http://leleka.rv.ua/rayonne-metodychne-ob-yednannya-vyhovateliv-grup-rann-ogo-viku-2.html

http://leleka.rv.ua/index.php?m=news&d=edit&nid=453

http://leleka.rv.ua/ide-atestaciya-pedagogiv.-pereglyad-zanyattya-ekskursiyi-v-mini-muzey-narodoznavstva-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-1-vyhovatel-gavryl-chyk-o.m..html

 http://leleka.rv.ua/malyukam-osoblyva-uvaga-organizaciya-osvitn-ogo-procesu-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-1.html