Вас вітає Квасилівський ЗДО
(ясла-садок)

Районне методичне об'єднання вихователів груп раннього віку. Колективний перегляд заняття з розвитку мови на тему "Ріпка" в групі дітей раннього віку №1 (вихователь Гаврильчик О.В.)

08.02.2018

08 лютого 2018 року на базі Квасилівського ЗДО (ясла-садок) відбулося методичне об'єднання вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти Рівненського району з проблеми «Українська народна казка як засіб розвитку мовлення дітей раннього віку».

Колеги із закладів дошкільної освіти району радо долучилися до колективного перегляду та аналізу комплексного заняття з розвитку мовлення та мовленнєвого спілкування на тему «Ріпка» в групі дітей раннього віку №1 (Вихователь Гаврильчик О.В.)

Казка формує найважливіші комунікативні та інтелектуальні навички дітей: наочно-образне мислення, усі види пам’яті, активне мовлення, увагу, уяву, творчі здібності, вміння зв’язно висловити думку, правильно застосовувати міміку тощо. Тому робота з казкою в групі дітей раннього віку №1 посідає важливе місце. Вихователь групи Гаврильчик О.В. професійно використовує цілий арсенал сучасних методів і прийомів роботи з казкою з метою розвитку мовлення своїх вихованців, кмітливості, виховання працьовитості, сміливості, доброти, формування основ правильної поведінки. Малюки дуже люблять заняття, особливо ті, де зустрічаються з улюбленою казкою. Ось і сьогодні вони були активними учасниками заняття-казки з мовленнєвого спілкування на тему «Ріпка»…     

 

Інформація про використання публічних коштів

Корисне