ПЕДАГОГІЧНА РАДА з проблеми "Атестація педагогічних працівників ЗДО"

15.03.2023

15 березня 2023 року відбулася педагогічна рада з проблеми «Атестація педагогічних працівників ЗДО» з порядком дня:

1. Про атестацію педагогічних працівників у 2022/2023 навчальному році:

1.1. Звіти педагогічних працівників за міжатестаційний період. Презентації-звіти. Вихователі: Лариса МЕЛАНЧУК, Олена ГАВРИЛЬЧИК, Світлана ХРАПКО.

1.2. Оцінка професійної діяльності педагогів, які атестуються, колегами ЗДО. Обговорення в «загальному колі». Педагогічні працівники.

1.3. Про підсумки вивчення професійної діяльності педагогічних працівників, які атестуються у 2022/2023 навчальному році. Довідка за підсумками вивчення професійної діяльності педагогів. Вихователь-методист Раїса СЕМЕНЮК

1.4.  Методичний фестиваль «Мої педагогічні інновації». Виставка-презентація кращих методичних розробок та дидактичних матеріалів з досвіду роботи педагогів, які атестуються.

2. Про особливості запровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти»:

2.1. Основна мета професійної діяльності та загальні компетентності вихователя. Обговорення у «загальному колі». Вихователь Ольга КРУГЛИК.

2.2. Прогностична, організаційна та оцінювально-аналітична професійні компетентності вихователя. Обговорення у «загальному колі». Вихователь Юлія ПАВЛЮК.

2.3. Предметно-методична, здоров'язбережувальна та проєктувальна  професійні компетентності вихователя. Обговорення у «загальному колі». Вихователь Галина БЕРНАЦЬКА.

2.4. Психоемоційна, морально-етична професійні компетентності вихователя та педагогічне партнерство. Обговорення у «загальному колі». Вихователь Тетяна НОВОСАД.

2.5. Здатність до навчання упродовж життя та інформаційно-комунікаційна компетентність вихователя. Обговорення у «загальному колі». Вихователь Ольга ПАРЧУК.

2.6. Оновлення вимог до кваліфікаційних категорій педагогічних працівників відповідно до професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти». Консультація-інструктаж. Вихователь-методист Раїса СЕМЕНЮК.