Сенюк Ніна Григорівна

  Народилася в селі Зарічне Радивилівського району Рівненської області. Після закінчення Козинської середньої школи у 1981 році поступила до Рівненського державного педінституту на факультет «Педагогіка і психологія /дошкільна/», який закінчили в 1985 році.

  Має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікацію - викладач педаго­гіки і психології (дошкільної), методист по дошкільному вихованню. Має кваліфі­каційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вихователь-методист». У 2010 році підвищила кваліфікацію у РОІППО на денних курсах з питання «Основи безпеки життєдіяльності дитини в світлі вимог БКДО».

  Працює в Квасилівському дошкільному навчальному закладі на посаді вихователя з 1985 року. За час роботи зарекомендувала себе як досвідчений фахівець, досягла високого професіоналізму. Добре засвоїла вимоги Базового компонента дошкільної освіти, программ «Дитина», «Впевнений старт». Знає нормативно-правові документи в галузі освіти. Досягла високих результатів у фізичному, мовленнєвому, логіко-математичному, художньо-естетичному, пізнавальному, соціально-моральному, креативному розвитку вихованців. Володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей дошкільників, інноваційними освітніми методиками й технологіями, широким спектром стратегій навчання. Вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовувати нестандартні форми проведення занять. Активно впроваджує нові форми та методи організації освітнього процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання вихованців. Вносить пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу. Широко впроваджує передовий педагогічний досвід, бере активну участь у його поширенні, надає практичну і методичну допомогу іншим педагогічним працівникам.

Брала активну участь в роботі творчої групи з питань апробації Базової програми (експериментальної) та творчої групи з проблеми формування основ безпеки життєдіяльності. Здійснює науково-методичну та науково-дослідну діяльність, має власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені методичною радою. Активно займається підвищенням професійного рівня з індивідуальної проблеми самоосвіти «Формування соціального здоров'я дошкільників засобами дидактичних ігор».

Бере активну участь в засіданнях садового методичного об'єднання вихователів, у підготовці матеріалів до педрад, семінарів, семінарів-практикумів, надає консультативну та методичну допомогу молодим вихователям. На високому методичному рівні проводить заняття, планує навчально-виховну роботу з дошкільниками з дотриманням інтегрованого підходу.

Дбає про зміцнення розвивального здоров'язбережувального предметно-ігрового середовища, активно використовує в освітньому процесі ефек­тивні здоров'язбережувальні технології. Тісно співпрацює з батьками вихованців. Рівень виконання програми її дошкільниками в межах 87-88%. Творча, ініціативна, відповідальна і старанна. Додержується педагогічної етики і моралі. Користується авторитетом серед колег, вихованців та батьків.

Життєве кредо. Кожна людина має навчитися жити так, щоб не заподіяти шкоди ані своєму здоров'ю, ані здоров'ю оточуючих, і завжди пам'ятати, що людина - найвищий продукт природи, але для того, щоб отримати насолоду від скарбів природи, вона має бути здоровою, сильною та розумною.    (І. Павлов)

Улюблений вислів. Думай гарно, і думки твої визріють гарними вчинками. (А.Толстой)

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ КРАЩИХ СВІТЛИН ТВОРЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НІНИ ГРИГОРІВНИ СЕНЮК:

ПОРТФОЛІО-звіт за міжатестаційний період-2022

ТВОРЧИЙ ЗВІТ З ПРОБЛЕМИ САМООСВІТИ http://leleka.rv.ua/tvorchyy-zvit-z-problemy-samoosvity-vyhovatelya-niny-senyuk.html

http://leleka.rv.ua/vyvchennya-systemy-roboty-vyhovatelya-niny-senyuk.-pereglyad-zanyattya-z-konstruyuvannya-na-temu-parkanchyk-dlya-tvaryn-u-molodshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/kol-orova-osin-.-osinnye-svyato-u-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/tyzhden-bezpeky-dytyny.-shchob-vogon-ne-zavdav-bidy...-zanyattya-z-bezpeky-zhyttyediyal-nosti-u-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/yak-vberegtysya-vid-koronavirusu-zanyattya-trening-z-osnov-zdorov-ya-u-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/zymova-skryn-ka.-kompleksne-zanyattya-z-movlennyevogo-spilkuvannya-v-seredniy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/chytannya-virsha-o.-olesya-yalynka-ta-malyuvannya-za-yogo-zmistom-v-seredniy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-mayster-klas-nadiyi-shevchuk-lipymo-posud-robota-z-glynoyu.html

http://leleka.rv.ua/den-bez-igrashok.-gra-rozvaga-na-temu-budynochky-dlya-vsih-vsih-vsih-v-molodshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-seminar-praktykum-na-temu-ekologo-pryrodnycha-osvita-doshkil-nykiv.html

http://leleka.rv.ua/osinnye-svyato-yak-yizhachok-znayshov-monetku-v-molodshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/doshkil-nyy-kvartal.-vypusknyy-ranok-u-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/monitoryng-yakosti-doshkil-noyi-osvity.-kontrol-ne-zanyattya-z-logiko-matematychnogo-rozvytku-v-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/pidsumkove-zanyattya-z-bezpeky-zhyttyediyal-nosti-shkola-ekstremal-nyh-sytuaciy-u-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/yak-kozaky-svitamy-mandruvaly-svyato-v-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/u-simeynomu-soncekoli.-fizkul-turne-svyato-u-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/svyato-ridnoyi-movy-v-starshyh-grupah-7-10..html

http://leleka.rv.ua/ukrayins-ka-osin-.-svyato-oseni-v-starshiy-grupi-10.html