Як вберегтися від коронавірусу? Заняття-тренінг з основ здоров'я у старшій групі №10

02.10.2020

02 жовтня 2020 року у старшій групі №10 (вихователь Сенюк Н.Г.) відбулося тематичне заняття-тренінг з основ здоров'я на тему «Як вберегтися від коронавірусу?».

Вихователь у доступній ігровій формі розповіла дітям про злу недугу, яка зараз побутує в Україні та в усьому світі - коронавірус. На занятті продовжувала переконливо вчити своїх вихованців умінню безпечного перебування у колективі однолітків з обов'язковим дотриманням правил адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції;  правильне і часте миття рук; користування антисептиком;  дотримання вимог щодо правильного чхання і кашляння тощо.

У ході тренінгу діти вправлялися у дотриманні дистанції, правильному митті рук, чханні, одяганні та зніманні маски. А для цього їм стали у нагоді коротенькі віршовані тексти:

  • Вірус підступний дістався до нас,

           Правила певні існують в цей час.  

  • Щоб здоровя зберегти -

           Бути мусиш в масці ти!

           Коли з дому ти ідеш -

           Маску одягни! Авжеж!

  • Тримай дистанцію завжди,

           Аби уникнути біди!

  • Мила і води боїться кожен вірус і мікроб.

           Регулярно мийте руки, щоб уникнути хвороб!

  • Антисептиком вчаться користуватись малята,

           Щоб злий коронавірус від себе прогнати.

           Антисептик висихає - і мікроби пропадають!

  • Чхати в лікоть треба вчитись,

           Друзів щоб не заразити!

Вихователь зацікавлено підводила кожну дитину до усвідомленого розуміння самозахисту для збереження власного здоров'я та здоров'я оточуючих, вчила умінню робити прості умовисновки, виховувала у своїх дошкільнят бажання дотримуватися простих правил гігієни, щоб не захворіти на коронавірус. Було цікаво, пізнавально і досить переконливо для дошкільнят...

Діти розглянули демонстраційні картки основних правил гігієни та розповідали про значення їх дотримання для збереження свого здоров'я та здоров'я оточуючих людей