Меланчук Лариса Михайлівна

  Народилася в селі Лідаво на Рівненщині. В 1984 році закінчила   школу із срібною медаллю. В 1984 році  вступила до Рівненського державного педагогічного інституту імені Д.3. Мануїльського, який успішно закінчила  в 1988 році. Має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)», кваліфікацією – викладач педагогіки і психології (дошкільної), вихователь.

Працює в Квасилівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) на посаді вихователя з 2006 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Постійно підвищує свій професійний рівень. З 06 по 17 червня 2016 року пройшла курси підвищення кваліфікації у РОІППО.

За час роботи досягла високого професіоналізму, зарекомендувала себе як досвідчений, компетентний, відповідальний та сумлінний працівник. Знає законодавчі та нормативно-правові акти і документи з питань навчання й виховання, Державні стандарти дошкільної освіти (БКДО). В освітньому процесі використовує інноваційні технології, інноваційні форми і методи роботи з дітьми, нестандартні форми проведення занять, інтерактивні методи навчання. Важливого значення надає використанню інноваційних технологій навчання дошкільників елементів грамоти. Приділяє особливу увагу формуванню життєвої компетентності дошкільників з усіх освітніх ліній БКДО.

Вміє аргументувати свою позицію, використовує інтегрований підхід до вирішення завдань, методи особистісно орієнтованого підходу до організації освітнього процесу, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням індивідуальних особливостей та здібностей дітей, широким спектром стратегій навчання і виховання. Дотримується сучасних вимог до підготовки та проведення занять в дошкільному закладі. Використовує перспективний педагогічний досвід, бере активну участь у його поширенні.

Постійно вдосконалює свій професійний рівень шляхом самоосвіти та активної участі в різних формах методичної роботи у закладі, районі. Приймає активну участь в роботі садового методичного об'єднання вихователів, відвідує консультації, майстер-класи, семінари-практикуми, є активним учасником професійних конкурсів у ЗДО. Брала активну участь у майстер-класах з виготовлення експонатів для міні-музеїв ЗДО. Була активним учасником семінару-практикуму Л. Шелестової з проблеми «Розвивальне читання», отримавши відповідний сертифікат. Є хорошим наставником для молодих педагогів. Впродовж кількох останніх років на професійному рівні організовує  роботу Школи молодого спеціаліста при ЗДО.            

Успішно провела творчий звіт з проблеми самоосвіти, презентуючи авторський посібник «Ігрова модель навчання як умова формування у дошкільників елементів грамоти» на районному конкурсі-ярмарку педагогічних ідей у номінації «Дошкільна освіта» (2018). Працює над створенням власної системи роботи з навчання дошкільників елементів грамоти.

Вихователь добросовісно виконує посадові обов’язки, веде ділову документацію у відповідності до сучасних вимог. Створила змістовне розвивальне предметно-ігрове середовище у групі. Працює в тісній взаємодії з сім’єю. Працелюбна, ерудована, добросовісна, старанна, відповідальна, справедлива, творча. Дотримується педагогічної етики і моралі. Запроваджує особистісно орієнтований підхід, методи компетентнісного підходу до організації освітнього процесу, демократичний стиль спілкування з вихованцями та їх батьками. Користується авторитетом у дорослих, вихованців та їх батьків.

Вихователь володіє навичками роботи на персональному комп’ютері, використовує сучасні ІКТ-технології під час підготовки і проведення занять з дітьми. 

Педагогічний стаж - 18 років

Життєве кредо

Любов виховується любов'ю,

Доброта - добротою, життя - життям,

І найважливіше - не втратити віру.

Педагогічне кредо

Я не випадково у цьому світі,

Я тут заради певної мети.

Мені довірено дитинство,

І з ним я буду йти...

Мрія

Щаслива доля дітей

Запрошуємо до перегляду кращих світлин творчої педагогічної діяльності Лариси Михайлівни Меланчук:

http://leleka.rv.ua/tyzhden-bezpeky-dytyny.-bezpechni-ta-nebezpechni-vulyci-i-dorogy.-svitlofor-naykrashchyy-drug-vodiyiv-i-pishohodiv-zanyattya-v-seredniy-grupi-9.html

http://leleka.rv.ua/prymhlyva-zhabka.-svyato-oseni-v-seredniy-grupi-9.html   

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-1-interaktyvnyy-seminar-praktykum-z-problemy-rol-dytyachoyi-knyzhky-u-movlennyevomu-rozvytku-ditey.html

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-mayster-klas-nadiyi-shevchuk-lipymo-posud-robota-z-glynoyu.html

 http://leleka.rv.ua/monitoryng-yakosti-doshkil-noyi-osvity.-pidsumkove-zanyattya-z-bezpeky-zhyttyediyal-nosti-u-starshiy-grupi-9.html

http://leleka.rv.ua/monitoryng-yakosti-doshkil-noyi-osvity.-pidsumkove-zanyattya-z-rozvytku-movy-i-movlennyevogo-spilkuvannya-u-starshiy-grupi-9.html 

 http://leleka.rv.ua/suchasnyy-osvitniy-prostir-zdo.-vidbuvsya-oglyad-konkurs-na-krashchyy-bizibord.html

http://leleka.rv.ua/hudozhnycya-osin-zavitala-v-starshu-grupu-9.html

http://leleka.rv.ua/index.php?m=news&d=edit&nid=575

Творчий звіт-презентація в міжатестаційний період

http://leleka.rv.ua/vesna-v-kapelyushku-v-seredniy-grupi-9.html

http://leleka.rv.ua/vidbulasya-pedagogichna-rada-pro-atestaciyu-pedagogichnyh-pracivnykiv.html

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-rayonnyy-konkurs-yarmarok-pedagogichnyh-idey.html

http://leleka.rv.ua/ide-atestaciya-pedagogiv.-vyvchennya-profesiynoyi-diyal-nosti-vyhovatelya-melanchuk-l.m..html

http://leleka.rv.ua/zahody-do-tyzhnya-znan-z-osnov-bezpeky-zhyttyediyal-nosti.-tayemnyci-povitrya.html