Денисюк Олена Михайлівна

Життєве кредо: «До будь якої справи підходити творчо і з любов'ю,    особливо, якщо ця справа стосується виховання маленької дитини».

   Денисюк О.М. має повну вищу музично-педагогічну освіту, кваліфікація – диригент хору, викладач. Працює в Квасилівському дошкільному навчальному закладі на посаді музкерівника з 1988 року. Відповідно до рішення атестаційної комісії відділу освіти Рівненської райдержадміністрації від 05.04.2012р. відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та має присвоєне педагогічне звання «вихователь-методист». У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 42 години на тиждень, працює з дітьми різних вікових груп. У 2015 році підвищила кваліфікацію у РОІППО на денних курсах з питання «Організація роботи музично-театральної студії «Маленькі актори».

За час роботи досягла високого професіоналізму, зарекомендувала себе як досвідчений, відповідальний та сумлінний працівник. Знає законодавчі та нормативно-правові акти і документи з питань навчання й виховання, Державні стандарти дошкільної освіти (БКДО). В освітньому процесі активно використовує та поширює нові інноваційні технології, особистісно орієнтований підхід до організації освітнього процесу, інноваційні форми і методи роботи з дітьми, нестандартні форми проведення занять. Вносить пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі.

Денисюк О.М. володіє широким спектром стратегій навчання та виховання. Використовує кращий педагогічний досвід, бере активну участь у його поширенні, надає практичну допомогу педагогічним працівникам, є наставником для музкерівників-початківців. Продукує оригінальні, інноваційні ідеї. Дає відкриті покази занять та інших форм роботи з музичного виховання, дотримується сучасних вимог до їх підготовки та проведення. Здійснює індивідуально-диференційований підхід до вихованців. Приділяє увагу розвитку музичних здібностей, пізнавальної активності дітей.

Денисюк О.М. є активним учасником районного методичного об’єднання музкерівників, ділиться досвідом роботи з колегами. Готує виступи на педагогічні ради,   проводить консультації, бере активну участь у різних конкурсах, роботі садового методичного об’єднання. Володіє творчими та організаторськими здібностями.

Використовує інтегрований підхід до вирішення завдань музичного розвитку дошкільників. Постійно вдосконалює свій професійний рівень. Поглиблено працює над проблемою самоосвіти «Виховання патріотичнеих почуттів дошкільників засобами музики». Успішно провела творчий звіт з індивідуальної проблеми самоосвіти, показала високі результати своєї роботи, презентувала багатоваріативне предметно-розвивальне середовище для реалізації завдань музичного розвитку дошкільників.

Користується авторитетом серед дітей, їх батьків та колег по роботі. Вихована, дисциплінована, доброзичлива, сумлінно виконує свої посадові обов’язки, дотримується педагогічної етики та моралі.

У 2012 році присвоєно звання «вихователь-методист».

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст вищої категорії

Запрошуємо до перегляду кращих світлин творчої педагогічної діяльності Олени Михайлівни Денисюк:

http://leleka.rv.ua/ukrayins-ka-knygarnya.svyato-ridnoyi-movy-u-starshyh-grupah-2-ta-10.html

ПОРТФОЛІО-ЗВІТ-2022 ЗА МІЖАТЕСТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

ТВОРЧИЙ ЗВІТ З ПРОБЛЕМИ САМООСВІТИ http://leleka.rv.ua/tvorchyy-zvit-z-indyvidual-noyi-temy-samoosvity-muzkerivnyka-oleny-denysyuk.html

http://leleka.rv.ua/gotel-rukavychka-.-fizkul-turno-muzychna-rozvaga-u-starshiy-grupi-12.html

http://leleka.rv.ua/svichka-dobroty.-muzychna-rozvaga-do-dnya-sv.-mykolaya-v-seredniy-grupi-14.html

 http://leleka.rv.ua/svichka-dobroty.-muzychna-rozvaga-do-dnya-sv.-mykolaya-v-seredniy-grupi-8.html

http://leleka.rv.ua/vyvchennya-systemy-roboty-muzkerivnyka-oleny-denysyuk.-pereglyad-dominantnogo-muzychnogo-zanyattya-v-seredniy-grupi-8.html

http://leleka.rv.ua/na-gostynah-u-smaylykiv.-zanyattya-z-muzychnogo-vyhovannya-u-starshiy-grupi-9.html   

http://leleka.rv.ua/poetesa-z-dyvovyzhnym-im-yam.-muzychno-fizkul-turna-rozvaga-u-starshiy-grupi-10-do-150-richchya-vid-dnya-narodzhennya-l.-ukrayinky.html

http://leleka.rv.ua/prygody-kolobkiv.-fizkul-turno-muzychna-rozvaga-v-seredniy-grupi-12.html

 http://leleka.rv.ua/zaychykovi-gostyny.-svyato-oseni-v-molodshiy-grupi-14.html  

http://leleka.rv.ua/zvuchy-nasha-ridna-movo-svyato-ridnoyi-movy-u-starshyh-grupah-8-13.html

http://leleka.rv.ua/naykrashcha-u-sviti-krayina-charivna-moya-ukrayina.-muzychno-patriotychne-svyato-u-grupah-molodshogo-ta-starshogo-doshkil-nogo-viku-dlya-pedagogichnyh-pracivnykiv-zdo-rivnens-kogo-rayonu.html

http://leleka.rv.ua/take-chudove-teple-litechko.-svyato-narodnoyi-gry-v-molodshyh-grupah-2-7-10-11.html

http://leleka.rv.ua/take-chudove-teple-litechko.-teatr-na-pryrodi-kolobok-na-novyy-lad-v-molodshyh-grupah-2-7.html

http://leleka.rv.ua/pysanka-yak-symvol-velykodnya.-zanyattya-rozvaga-v-seredniy-grupi-6.html

http://leleka.rv.ua/yak-kozaky-navesni-dodomu-povertalysya-svyato-vesny-i-mamy-v-starshiy-grupi-7.html

http://leleka.rv.ua/syurpryz-dlya-mamy-pidgotuvaly-dity-seredn-oyi-grupy-6.html

http://leleka.rv.ua/yak-kozaky-svitamy-mandruvaly-svyato-v-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/tancivnycya-vesna-zaproshuye-v-gosti-molodshu-grupu-13.html

http://leleka.rv.ua/-21.html

http://leleka.rv.ua/dochekalys-lyudy-stritennya.html

http://leleka.rv.ua/vshanuvannya-pam-yati-geroyiv-nebesnoyi-sotni.html

http://leleka.rv.ua/ukrayins-ka-osin-.-svyato-oseni-v-starshiy-grupi-10.html

http://leleka.rv.ua/yak-yizhachok-kopiyechku-znayshov.-svyato-oseni-v-molodshiy-grupi-13.html

http://leleka.rv.ua/dyskoteka-vdalasya.html

http://leleka.rv.ua/-10.html

http://leleka.rv.ua/kotyk-i-pivnyk-na-litnih-gostynah-u-ditok.html