Зайчикові гостини. Свято осені в молодшій групі№14

13.10.2020

13 жовтня 2020 року в молодшій групі №14 (музкерівник Денисюк О.М., вихователі Круглик О.П., Станіцька Т.С.) відбулося осіннє свято «Зайчикові гостини». Всі дітки старанно готувалися до свята і зустрічі із зайчиком у чарівному казковому лісі: вчили віршики, пісеньки про осінь, готували цікаві таночки.

Поки малята мандрували до зайчика у гості, вони по дорозі зустріли Дощика і пограли з ним у цікаву гру «Краплинки». А веселі дощові Краплинки затанцювали свій запальний таночок і порадували усіх малят. Далі по дорозі   діти зустріли Пташечку, з якою виконали веселу гру-таночок «Пташечка», а вона за це подарувала своїм новим друзям гарненький букет запашних осінніх квітів.

Довго мандрували лісочком діти, аж поки по дорозі їм не зустрілися красені-Грибочки зі своїм улюбленим «Таночком Грибочків». Далі із-за кущиків назустріч дітям вибіг Їжачок та попросив їх допомогти швиденько зібрати й начепити йому на голочки яблучка і грушечки, які він збирає собі на зиму, а заодно і подарував зайчикові.

Так і непомітно малята добралися до зайчикової хатинки. Зайчик був дуже радий гостям і їхнім подарункам. Всі діти дружно із Зайчиком затанцювали свій новий ритмічний танок «Плесь-плесь». Ой, і весело було і Зайчикові, і дітям!..