Творчий звіт з індивідуальної проблеми самоосвіти музкерівника Олени ДЕНИСЮК

22.02.2022

21 лютого 2022 року у форматі онлайн відбувся творчий звіт музичного керівника Олени ДЕНИСЮК з індивідуальної проблеми самоосвіти «Патріотичне виховання дошкільників засобами музичного мистецтва» за таким порядком дня:

1. Представлення досвіду роботи музкерівника Олени ДЕНИСЮК:

1.1. Колективний перегляд музично-літературного дійства на тему «Розвивайся й звеселяйся, моя рідна мово!» у старшій групі № 9.

Мета: розширення і поглиблення знань дітей про Україну, її державні символи; виховання любові до Батьківщини, до рідної мови, сприяння популяризації державної мови; формування у дошкільників національно-патріотичних почуттів.

1.2. Презентація досвіду роботи з проблеми «Патріотичне виховання дошкільників засобами музичного мистецтва». Виставка-презентація практичних матеріалів з проблеми самоосвіти педагога.

ФОТО-ЗВІТ колективного перегляду музично-літературного дійства на тему «Розвивайся й звеселяйся, моя рідна мово!» у старшій групі № 9

Свято рідної мови з дітьми старшого дошкільного віку підготовлено і проведено на високому професійному рівні. Національно-патріотична ідея свята розкривається у дитячих віршах, піснях, іграх, таночках. Дуже гарне, ідейне, змістовне свято рідної мови. Свято на часі - наші українські діти співають про рідну Україну, рідну мову, своє щасливе дитинство. А ще наші діти у своїх піснях та віршах просять і благають миру!!!

ФОТО-ЗВІТ презентації досвіду роботи з проблеми «Патріотичне виховання дошкільників засобами музичного мистецтва» музкерівника Олени ДЕНИСЮК