Віннічук Юлія Миколаївна

 Віннічук Ю.М. має повну вищу педагогічну освіту, спеціальність за дипломом «Педагогіка та психологія (дошкільна), практична психологія», кваліфікацію - викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь, практичний психолог у закладах освіти. Працює у Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) на посаді практичного психолога з листопада 2019 року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 40 години на тиждень. Підвищила кваліфікацію у РОІППО як практичний психолог у березні 2021 року. Пройшла атестацію у 2021 році та відповідно до рішення атестаційної комісії упавління освіти Рівненської міської ради від 02.04.2021 року - відповідає займаній посаді, продовжити на п’ять років строк дії кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», присвоїти педагогічне звання «практичний психолог-методист».

Має ґрунтовну професійну підготовку, фахівець своєї справи. Знає та вміло застосовує на практиці нормативні документи. Знає дошкільну педагогіку, дитячу психологію, вікову фізіологію, анатомію, зміст і завдання дошкільної освіти. Працює над забезпеченням індивідуального підходу до кожної дитини на основі її психолого-педагогічного вивчення. Забезпечує умови для профілактики і корекції відхилень в інтелектуальному, особистісному і психофізичному розвитку кожного вихованця.

Віннічук Ю.М. використовує передовий досвід та бере активну участь у його поширенні, надає практичну допомогу педагогічним працівникам, є наставником для педагогів-початківців. На високому професійному рівні проводить консультації-діалоги, семінари-практикуми, психологічні тренінги для педагогів. Залучається до обміну досвідом на курсах підвищення кваліфікації при РОІППО та серед професійної спільноти практичних психологів ЗДО м. Рівне. Підвищує професійний рівень шляхом навчання на вебінарах, семінарах у режимі онлайн. Прагне самовдосконалення, професійного розвитку, підвищення професійної майстерності. Самостійно розв’язує складні завдання, мислить творчо, постійно прямує до пошуку сміливих, оригінальних, нестандартних рішень, всебічно їх обґрунтовує та перевіряє на практиці.

Віннічук Ю.М. успішно провела відкритий показ корекційно-розвиткового заняття та творчий звіт із досліджуваної проблеми «Розвиток емоційного інтелекту дошкільника як передумова формування інноваційної особистості», в ході якого показала високі результати своєї роботи з дошкільниками, презентувала ігрове розвивальне середовище для реалізації завдань формування емоційного інтелекту дошкільників, власне портфоліо із творчими здобутками. Досвід роботи узагальнила у методичну розробку, яка розглянута і схвалена для впровадження науково-методичною радою РОІППО.

Віннічук Ю.М. на високому професійному рівні організовує роботу психологічного кабінету та відповідає за його оснащення. Добросовісно виконує професійні обов’язки, веде ділову документацію у відповідності до сучасних вимог, вміло користується довіреним обладнанням та технікою. Бере активну участь у різних формах методичної роботи в ДНЗ. Працює у тісній взаємодії з колегами та сім’єю, уважна до їх проблем. Активно працює у консультативному центрі для батьків. Працелюбна, ініціативна, ерудована, скромна та проста у спілкуванні, товариська, завжди готова допомогти.  

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст вищої категорії

Педагогічне звання - "практичний психолог-методист"

Педагогічний стаж - 22 роки

Улюблені вислови: 

"Психолог - це не той, хто знає відповіді на питання, а той, хто знає,  як їх шукати" (Д. Леонтьєв)

"Мистецтво бути мудрим полягає в тому, щоб знати, на що треба дивитися крізь пальці"  (Джеймс Уільямс)

"Душа - це те, що робить траву - травою, дерево - деревом, людину - людиною. Без душі трава - сіно, дерево - дрова, людина - труп" (Г.Сковорода) 

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ КРАЩИХ СВІТЛИН ТВОРЧОЇ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ВІННІЧУК ЮЛІЇ МИКОЛАЇВНИ

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЗА АТЕСТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД-2021

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-seminar-praktykum-z-problemy-zapobigannya-ta-protydiya-bulingu.html

http://leleka.rv.ua/proganyayem-strahy-cherepahy-ahy.-binarne-zanyattya-u-starshiy-grupi-11.html

http://leleka.rv.ua/u-charivniy-krayini-emociy.-kolektyvnyy-pereglyad-korekciyno-rozvytkovogo-zanyattya-u-starshiy-grupi-2.htmlhttp://leleka.rv.ua/u-charivniy-krayini-emociy.-kolektyvnyy-pereglyad-korekciyno-rozvytkovogo-zanyattya-u-starshiy-grupi-2.html

http://leleka.rv.ua/vidbulosya-chergove-zasidannya-pedagogichnoyi-rady-z-problemy-organizaciya-osvitn-ogo-procesu-u-novyh-umovah.html

http://leleka.rv.ua/dzerkalo-emociy-radist-.-rozvyval-no-korekciyne-zanyattya-z-praktychnym-psyhologom-u-seredniy-grupi-6.html