У чарівній країні емоцій. Колективний перегляд корекційно-розвиткового заняття у старшій групі №2

03.12.2020

03 грудня 2020 року у старшій групі № 2 (практичний психолог Віннічук Ю.М.) відбувся у дистанційному режимі колективний перегляд корекційно-розвиткового заняття на тему «У чарівній країні емоцій».

Після гарного привітання один з одним діти активно долучилися до бесіди «Що таке емоції?» та вчилися шукати відповіді на ряд проблемних запитань: На що схожа радість? Злість? Страх? Що можна зробити, щоб покращити настрій?

Дивлячись у дзеркальце, діти вчилися зображувати та розпізнавати емоції радості і злості, а також порівнювати їх між собою. Вправлялися у розрізненні позитивних (радість, інтерес, подив, задоволення) і негативних (смуток, страх, злість, горе, гнів) емоцій, вчилися розуміти їх та керувати ними.

Таким чином, маленькі дошкільнята здобули сьогодні знання про значення позитивних і негативних емоцій у житті людини. Засобами релаксації та арт-терапії вчилися створювати в уяві образи своїх емоцій, дослухатися до свого «Я» і «малювати» емоцію на молоці й завареному крохмалі - переносили її з уяви на малюнок.

Дітям сподобалося мандрувати у чарівну країну емоцій, дізнаватися ще більше про їх значення, гратися з різними емоціями та вчитися регулювати ними.

З великим нетерпінням дошкільнята чекатимуть наступної зустрічі у чарівній країні емоцій.