Розвивальне предметне середовище інших приміщень закладу

01. Кабінет директора ЗДО

Директору щоденно, щогодини доводиться розв'язувати чимало невідкладних завдань, щоб дитячий садок функціонував належним чином, виконував свою важливу місію. Обов'язки керівника складні і багатогранні. Забезпечувати цілеспрямованість і послідовність діяльності закладу, практичне здійснення організаційних заходів допомагає середовище, створене у кабінеті директора, його функціональність, зручність, технічне оснащення, систематизованість матеріалів. Кабінет директора Квасилівського ЗДО є консультативним пунктом для працівників закладу та батьків вихованців з питань дошкільної освіти...

02. Методичний кабінет ЗДО

Методичний кабінет ЗДО є центром методичної допомоги педагогічним праівникам дошкільного навчального закладу та поширення психолого-педагогічних знань серед батьків щодо розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку. Діяльність методичного кабінету організовує і скеровує вихователь-методист ЗДО вищої категорії Семенюк Раїса Федорівна.

03. Музична зала

Музична зала - центр музичного, художньо-естетичного розвитку дошкільників. У ній часто проводяться як робочі зібрання працівників ЗДО, так і святкові і урочисті події у житті дітей. Зала простора, естетично обладнана. Господарюють у ній наші працьовиті і завзяті музкерівники: Денисюк Олена Михайлівна та Ревер Оксана Євгеніївна. Викоке звання "вихователь-методист" у 2013 році отримала музкерівник Денисюк Олена.

04. Фізкультурна зала

У листопаді 2017 року у Квасилівському ЗДО  відкрито нову фізкультурну залу із сучасним обладнанням та створенням усіх умов для фізичного розвитку дошкільників. Запорукою успішного фізичного розвитку дошкільників є використання спортивного обладнання, яке розміщене у спортивній залі. Про розвивальне середовище зали постійно дбає інструктор з фізкультури, спеціаліст вищої категорії зі званням "вихователь-методист" Момоток Тамара Ростиславівна.

06.Кабінет логопеда

Кабінет логопеда (площа 35м2) – це простір, що сприяє усунення різних мовленнєвих порушень дітей; створює предметно-розвивальне середовище, яке стимулює мовленнєвий і особистісний розвиток дитини.

07. Ресурсна кімната

Ресурсна кімната (площа кімнати 48 м2) - це спеціально обладнаний освітній простір, що має відповідний розподіл функціональних осередків, призначених для всебічного розвитку дітей, гармонізації їхнього психо­емоційного стану та психологічного розвантаження, надання (проведення) індивідуальних та/або групових психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, занять.  

08. Медичний кабінет ЗДО

Медичний кабінет закладу дошкільної освіти створений у приміщенні, яке оснащене та відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Кабінет затишний, естетично обладнаний і забезпечений всіма необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення - в ньому створені всі належні умови для роботи медичного персоналу: старшої медичної старшої Решетнік Юлії Леонідівни...

 

11. Харчоблок

Харчоблок  закладу обладнаний згідно вимог і включає:  кухню (цех для варіння), окремі приміщення для зберігання продуктів (овочі,  фрукти, сипучі продукти,  хліб),  холодильну  камеру,  приміщення  для  первинної  обробки  овочів,  для  миття  кухонного  посуду  тощо. Над плитою розміщена витяжна  вентиляція.  Харчоблок забезпечений  достатньою  кількістю  холодної  і гарячої проточної води. Наявна достатня кількість нового і чистого санітарного одягу для працівників харчоблоку (халати, фартухи, хустки, ковпаки тощо)...

13. Укриття

Укриття у Квасилівському ЗДО відповідає вимогам ДСНС щодо облаштування «найпростішого укриття»...