7. Фізкультурна зала

У листопаді 2017 року у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) відкрито нову фізкультурну залу із сучасним обладнанням та створенням усіх умов для фізичного розвитку дошкільників. Запорукою успішного фізичного розвитку дошкільників є використання спортивного обладнання, яке розміщене у спортивній залі. Про розвивальне середовище зали постійно дбає інструктор з фізкультури, спеціаліст вищої категорії зі званням "вихователь-методист" Момоток Тамара Ростиславівна.

Запорукою успішного фізичного розвитку дошкільників є використання спортивного обладнання.

Фізкультурна зала Квасилівського ЗДО (ясла-садок) оснащена достатньою кількістю

традиційного і нетрадиційного обладнання.

Гантелі, масажери з пластикових пляшок, султанчики з одноразових пакетів, дерев'яні дуги-гусенички, дерев'яні жолобок та дашок для тренування стоп ніг, диво-іграшки завжди викликають у дітей жвавий інтерес.

Виготовлений власноруч дерев'яний місточок також викликає у дітей подив, захоплення і позитивні емоції, особливо, коли пропонується дітям пройти через нього і не втратити рівновагу...

Надзвичайно полюбляють малюки ігри з різнокольоровим парашутом...

Фітбол-м'ячі стали неодмінним атрибутом спортивних свят і розваг...

Практика виготовлення і використання фізкультурного інвентарю з підручного матеріалу довела, що він доступний у застосуванні, мобільний у зберіганні, безпечний у використанні, легко замінний, привабливий і, найголовніше, потребує мінімальних матеріальних витрат. Якщо поставитися до справи по-господарськи, то й зовсім безкоштовний. Новинкою фізкультурної зали стали індивідуальні фітнес-подушечки для проведення комплексу загальнорозвивальних та релаксаційних вправ.