Санітарно-просвітницька робота

ІНФОРМАЦІЯ про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дітей у Квасилівському ЗДО у 2023/2024 н.р.

На території  Квасилівського ЗДО забезпечується належний санітарний стан. Земельна ділянка Квасилівського ЗДО складає 1.4476 га. Територія огорожена (справним) парканом, недоступна для несанкціонованого заїзду транспортних засобів. Територія чиста, охайна, адміністрація дбає за відсутність нагромадження сміття, будівельних матеріалів, опалого листя. Територія освітлюється у темну частину доби. На території передбачені такі функціональні зони: групові майданчики, спортивно-ігрова, господарська. Господарська зона  ізольована від інших і має самостійний в’їзд на ділянку...

24 жовтня Світовий день боротьби з поліомієлітом

Поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання. Поліовірус поширюється від людини до людини через фекалії та слину, найчастіше - через брудні руки, заражену їжу та воду.

16 жовтня- всесвітній день здорового харчування!

Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя.

Про те, що в дитини будуть проблеми з вимовою, можна дізнатися ще до того, як вона скаже перше слово

Часто батьки не поспішають звертати­ся до логопедів, мовляв, дитя виговорить­ся, - каже логопед-дефектолог Ірина Качуняк. - Але що швидше виявити проблему, то простіше її позбутися. Варто пам'ятати, що в чотири місяці малюк повинен белько­тіти. Ще через декілька місяців - "агукати". Якщо цього не відбувається, то разом з ди­тиною потрібно звернутися до невропато­лога і логопеда. Цілком ймовірно, що в по­дальшому в дитини можуть бути проблеми з вимовою.