Круглик Ольга Петрівна

  

Народилася в с. Стеблівка Рівненської області Здолбунівського району. З 1992 по 2003 роки навчалася у Квасилівській загальноосвітній школі 1-3 ступеня. З 2003 по 2008 продовжила навчання у РДГУ на педагогічному факультеті. Має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання», кваліфікацію – вихователь дітей дошкільного віку, вчитель початкових класів. Працює у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) на посаді вихователя з 2010 року. У поточному 2019-2020 навчальному році має педагогічне навантаження 27,9 годин на тиждень, працює з дітьми середньої групи. У період з 14.03.-25.03. 2016 року пройшла курси підвищення кваліфікації у РОІППО та виконала випускну роботу з проблеми «Моральне виховання дошкільників: зміст шляхи реалізації завдань».  

Круглик О.П. за час роботи зарекомендувала себе як хороший фахівець з дошкільної освіти, досягає належних результатів у роботі. Добре засвоїла вимоги нового Базового компоненту дошкільної освіти, Програми «Я у Світі». Знає нормативно-правові документи в галузі освіти, результати досліджень психолого-педагогічних наук. В освітньому процесі використовує особистісно орієнтований підхід до організації освітнього процесу,  інформаційно-комунікаційні технології, цифрові освітні ресурси, диференційований та індивідуальний підходи до вихованців. Знає сучасні вимоги до підготовки і проведення занять в ЗДО. На достатньому методичному рівні проводить відкриті заняття для колег, використовує ефективні методи розвивального навчання, мультимедійні технології. Сприяє розвитку творчих здібностей дошкільників, зв’язного мовлення, пізнавальної активності, логічного мислення. Дбає про сучасне змістовне предметно-ігрове розвивальне середовище у групі.

Підвищує свою кваліфікацію і професійний рівень шляхом: активної участі у засіданнях педагогічного клубу «Майстерня успіху», садового методичного об’єднання вихователів, семінарах-практикумах, майстер-класах, професійних конкурсах ЗДО; підготовки і проведення консультацій, відкритих занять. Успішно провела відкритий показ заняття з розвитку мови і мовленнєвого спілкування для слухачів Школи молодого вихователя закладів дошкільної освіти району.

Активно працює над індивідуальною проблемою самоосвіти «Моральне виховання дошкільників засобами художнього слова». Результативно провела колективний перегляд та творчий звіт з індивідуальної проблеми самоосвіти, презентуючи цікаві практичні і методичні матеріали, дидактичний матеріал з проблеми, портфоліо.

 Круглик О.П. тісно співпрацює з батьками з питань розвитку, навчання і виховання дошкільників, готує змістовні виступи на батьківські збори та консультації, актуальні пам’ятки для батьківських куточків. Проводить цікаві свята і розваги для дітей з активним залученням батьків вихованців. Любить свою роботу, дбає про її  кінцеві результати.

Достатньо ерудована, доброзичлива, старанна, відповідальна, добросовісно виконує посадові обов’язки, веде ділову документацію у відповідності до сучасних вимог. Активна в громадському житті дошкільного закладу. Професійно виконує ведучі ролі на святкових ранках. Користується авторитетом у педагогічних працівників, дітей та їх батьків. Додержується педагогічної етики та моралі. 

Улюблений вислів: «Три шляхи у людинищоб розумно чинитипершийнайблагородніший, - роздумидругий, найлегший, - наслідування;  третій, найгіркіший, - досвід» (Конфуцій) 

Життєве кредо. «Вихователь повинен багато знати, а ще більше відчувати»

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

Педагогічний стаж - 10 років

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ ТВОРЧИХ СВІТЛИН КРУГЛИК ОЛЬГИ ПЕТРІВНИ

http://leleka.rv.ua/svichka-dobroty.-muzychna-rozvaga-do-dnya-sv.-mykolaya-v-seredniy-grupi-14.html

http://leleka.rv.ua/zaychykovi-gostyny.-svyato-oseni-v-molodshiy-grupi-14.html

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЗА МІЖАТЕСТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

http://leleka.rv.ua/koly-v-serci-zhyvut-dobrynky.-vidkrytyy-pereglyad-integrovanogo-zanyattya-uroku-dobroty-u-starshiy-grupi-14.html

http://leleka.rv.ua/moya-mova-kalynova-svyato-ridnoyi-movy-u-starshyh-grupah-4-14.html

http://leleka.rv.ua/zvidky-vzyalysya-igrashky-.-vidkrytyy-pereglyad-kompleksnogo-zanyattya-z-movlennyevogo-spilkuvannya-u-starshiy-grupi-14.html

http://leleka.rv.ua/yak-svyatkuvaly-andriyivs-ki-vechornyci-u-starshiy-grupi-14.html

http://leleka.rv.ua/organizaciya-osvitn-ogo-procesu-v-pershu-polovynu-dnya-u-starshiy-grupi-14.html

http://leleka.rv.ua/neznayomi-predmety-i-rechovyny.-kontrol-ne-zanyattya-z-navchannya-elementiv-gramoty-u-starshiy-grupi-14.html

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-mayster-klas-nadiyi-shevchuk-lipymo-posud-robota-z-glynoyu.html

http://leleka.rv.ua/organizaciya-rezhymnogo-momentu-pidgotovka-do-obidu.-obid-v-seredniy-grupi-10-ta-u-starshiy-grupi-14.html

 http://leleka.rv.ua/suchasnyy-osvitniy-prostir-zdo.-vidbuvsya-oglyad-konkurs-na-krashchyy-bizibord.html

http://leleka.rv.ua/stritennya-v-serednih-grupah-4-ta-14.html

http://leleka.rv.ua/komod-dlya-odyagu.-zanyattya-z-konstruyuvannya-v-seredniy-grupi-14.html

http://leleka.rv.ua/zanyattya-z-malyuvannya-na-temu-zaychyk-v-seredniy-grupi-14.html