Верема Галина Федорівна

 Народилася у мальовничому селі Дермань Здолбунівського району Рівненської області.

 Після закінчення школи продовжила навчатися в місті Дубно, де закінчила у 1980 році річні курси медсестер ясельних груп, отримавши кваліфікацію «медсестра дитячих ясел».

 У 1980 році прийнята на посаду вихователя дітей ясельної групи Квасилівського ДНЗ (ясла-садок), де працювала до 2000 року.

  З 2000 по 2010 роки працювала на посаді вихователя у ДНЗ №52 м. Рівне.

 З 2010 року переведена у Квасилівський ДНЗ (ясла-садок) вихователем дітей ясельної групи, де працює і по сьогоднішній день.

 Верема Г.Ф. має неповну вищу педагогічну освіту, кваліфікацію – медична сестра для дитячих ясел. Працює у Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) на посаді вихователя з 2010 року. У поточному навчальному році має навантаження 29, 25 годин на тиждень, працює в групі дітей раннього віку. У період з 16.10.-02.11.2018 року підвищила кваліфікацію у РОІППО на денних курсах та виконала випускну роботу на тему «Трудова діяльність дітей раннього віку».

За час роботи зарекомендувала себе як відповідальний працівник. Знає основні нормативно-правові акти у галузі дошкільної освіти. Засвоїла вимоги нового Базового компонента дошкільної освіти, програми «Я у Світі». Постійно вдосконалює свій професійний рівень, використовує диференційований та індивідуальний підходи до вихованців. Володіє сучасними освітніми технологіями, методами і прийомами, застосовує інтегрований підхід, ігрові методи в освітньому процесі з малюками.  Досягає вагомих результатів у розвитку активного мовлення дітей, їх сенсорно-пізнавальних здібностей та вихованні самостійності. Доброзичливо поводиться з дітьми під час різних режимних моментів, заохочує до занять та інших видів діяльності, формує у них позитивне ставлення до однолітків, виховує культурно-гігієнічні навички та культуру поведінки, піклується про їх безпеку життєдіяльності та здоровий спосіб життя, вміє відзначити нові досягнення кожної дитини.

Верема Г.Ф. у своїй діяльності використовує кращий педагогічний досвід, застосовує інноваційні види занять з дітьми. Володіє новими формами проведення занять з дітьми раннього віку. Частково використовує інформаційно-комунікаційні технології, цифрові освітні ресурси в освітньому процесі. Вміє зацікавити дітей, домагається ефективного засвоєння ними знань, умінь та навичок з усіх освітніх ліній БКДО. Постійно дбає про зміцнення розвивального предметно-ігрового середовища в групі. Добросовісно виконує посадові обов’язки, веде ділову документацію у відповідності до сучасних вимог.

Верема Г.Ф. постійно вдосконалює професійний рівень шляхом самоосвіти,   приймає активну участь у різних формах методичної роботи у закладі. Ділиться досвідом роботи, відвідує відкриті покази занять у колег. Успішно провела колективний перегляд освітнього процесу та творчий звіт з індивідуальної проблеми самоосвіти «Роль ігор-занять у сенсорно-пізнавальному розвитку дітей раннього віку», презентуючи кращі зразки навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, добірку дидактичного матеріалу з даної проблеми, власне портфоліо.

Працює в тісній взаємодії з сім’єю. Вміє знаходити контакт з вихованцями, колегами. Добросовісна і відповідальна. Користується авторитетом серед педагогічних працівників, вихованців та їх батьків. Любить і цінує свою роботу. Додержується педагогічної етики і моралі.

Життєве кредо

Не говорити на словах про доброту, коли ти нею сам не сяєш.

Коли ти в радощах витаєш, забувши про чужу біду.

  Сенс життя

Бути щасливим в сім'ї і в праці, творити для себе, для родини і для людей.

Улюблений вислів

На землю ми приходим тимчасово,

І живемо у вічності - лиш мить.

Тож поспішай творити Хліб і Боже Слово,

Добро спіши, добро спіши творить!

  Мрія

Щаслива доля дітей.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ КРАЩИХ СВІТЛИН ТВОРЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ГАЛИНИ ФЕДОРІВНИ ВЕРЕМИ:

ТВОРЧИЙ ЗВІТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗА МІЖАТЕСТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД - 2019

http://leleka.rv.ua/mama-mamochka-matusya-zanyattya-v-grupi-rann-ogo-viku-3.html 

 http://leleka.rv.ua/suchasnyy-osvitniy-prostir-zdo.-vidbuvsya-oglyad-konkurs-na-krashchyy-bizibord.html

http://leleka.rv.ua/my-malen-ki-pekari.-zanyattya-z-kulinariyi-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-3.html

http://leleka.rv.ua/pedagogichna-rada-z-problemy-atestaciya-pedagogichnyh-pracivnykiv.html

http://leleka.rv.ua/mamyne-svyato-ya-zustrichayu.-tematychne-zanyattya-rozvaga-u-grupi-ditey-rann-ogo-viku-3.html

http://leleka.rv.ua/polikuyemo-vedmedyka.-syuzhetno-rol-ova-gra-u-grupi-ditey-rann-ogo-viku-3.html

http://leleka.rv.ua/ya-lyublyu-svoyu-rodynu.-integrovane-zanyattya-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-3.html

http://leleka.rv.ua/-25.html 

http://leleka.rv.ua/korysna-ta-shkidlyva-yizha.-zanyattya-u-grupi-ditey-rann-ogo-viku-3.html

http://leleka.rv.ua/lisovi-zviryata-vzymku.-integrovane-zanyattya-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-3.html

http://leleka.rv.ua/zanyattya-z-movlennyevogo-spilkuvannya-na-temu-ripka-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-3.html

http://leleka.rv.ua/malyukam-osoblyva-uvaga.-organizaciya-osvitn-ogo-procesu-v-grupi-ditey-rann-ogo-viku-3.html