У вихователів Квасилівського ЗДО (ясла-садок) не тільки «золоте серце», а й «золоті руки»

24.09.2018

У Квасилівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) наприкінці минулого навчального року був запущений освітній проект «Декоративні пластилінові розписи», метою якого є ознайомлення дошкільників із сучасним мистецтвом українців зі створенням у закладі міні-музею сучасних пластилінових розписів. Здійснення освітнього проекту продовжується донині. Міні-музей декоративних пластилінових розписів час від часу поповнюється новими яскравими експонатами.

Після результативно проведеного майстер-класу з пластилінографії вихователя вищої категорії Н.Шевчук вихователі дитячого садка активно взялися за створення своїх шедеврів - виготовлення картин  (і саме з декоративними розписами) у техніці «пластилінографія», яких ми ще не бачили в практиці роботи освітніх установ та в жодних соціальних мережах.

Пластилінографія - один із видів народної творчості та декоративного і прикладного мистецтва в естетичному розвитку людей. Являє собою створення ліпних картин із зображенням більш-менш опуклих, напівоб'ємних об'єктів на горизонтальній поверхні. Основний матеріал - пластилін. Можливе використання комбінованих технік. Наприклад, декорування поверхні бісером, насінням рослин, природним матеріалом. У деяких випадках в техніці пластілінографія проводиться модифікація виробів, що призводить до створення оригінальних творів. Наприклад, на плоскій поверхні графічно зображується пейзаж, а деталі переднього плану зображуються пластілінографією.

У вихователів Квасилівського ЗДО (ясла-садок) не тільки «золоте серце», а й «золоті руки». Вони захопилися ідеєю та вирішили здивувати своїми витворами мистецтва своїх вихованців, їх батьків, всіх відвідувачів закладу дошкільної освіти та веб-сторінки Квасилівського ЗДО (ясла-садок) в Інтернеті. Декоративні розписи пластиліном стали не лише окрасою нашого закладу, чудовими експонатами новоствореного міні-музею «Декоративні пластилінові розписи», а й цікавим творчим здобутком в ознайомленні вихованців із сучасним мистецтвом українців. А що з того вийшло - дивіться самі...