Тиждень фізкультури у дитячому садку. Заняття-розвага «Ми - дружні малята» в молодшій групі №8

09.01.2018

З 09 по 12 січня 2018 року у Квасилівському ЗДО (ясла-садок) проводиться Тиждень фізкультури. Тематика тижневика:

09 січня - «Як здоров'я хочеш мати - про здоров'я треба дбати»

10 січня - «З фізкультурою ми дружим, фізкультуру любим дуже»

11 січня - «Щоб не сталося біди»

12 січня - «В коло кличе гра весела»

Протягом тижня діти відвідують цікаві фізкультурні розваги у новій фізкультурній залі, беруть активну участь у нетрадиційних фізкультурних заняттях (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р.).

Використовуючи інноваційні підходи до занять з фізкультури, основ здоров'я та використовуюючи нове, яскраве й багатоваріативне фізкультурне обладнання під час проведення різних форм роботи з фізичного виховання, педагоги закладу формують стійкий інтерес дітей до занять фізичними вправами та дотримання основ здорового способу життя.

Протягом тижня проводиться ряд фізкультурно-оздоровчих заходів з використанням сучасних здоров'язбережувальних технологій.

09 січня відбулося нетрадиційне заняття-розвага на тему «Ми - дружні малята» в молодшій групі №8 (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р., вихователь Козлова М.В.), де діти грали цікаві рухливі ігри, вчилися дотримуватися правил гри та виручати друга з біди, закріплюючи навички різновидів ходьби, бігу, лазіння,  виконання вправ на рівновагу тощо з використанням яскравих ігрових модулів.