Таке чудове тепле літечко. "Свято морозива" у старшій групі №6

29.08.2018

Добігає кінця літо - чудове, тепле, яскраве, різнокольорове. Квасилівські дошкільнята запам'ятають його за цікавим змістом проведених заходів.

У старшій групі №6 (вихователь Денисюк О.Я.) сьогодні, 29 серпня 2018 року, відбулося особливе «солодке» свято «Свято морозива», на яке діти чекали з нетерпінням. Однак, коли зустріли хворого Ведмедика, який з'їв усе морозиво з холодильника, одразу взялися до справи - вчити його правил вживання морозива, аби надалі йому більше ніколи не попадати у таку халепу.

В ході свята діти дізналися про технологію приготування морозива і брали у цьому активну участь. В гості до них завітала Корівка з двома відрами молока, з якого малюки «готували» смачне, солодке «Плодовоягідне морозиво», морозиво «Ескімо», «Шоколадний пломбір» і складали його для зберігання у морозильну камеру холодильника. Після веселого танку «Морозиво» діти повернулися у групу смакувати справжнє смачне і солодке морозиво, а Ведмедик лише спостерігав за діями дітей, бо своє морозиво він уже з'їв... Отже свято морозива і цікаве, і змістовне, і пізнавальне...