Яремчук Валентина Василівна

Народилась у селі Вельбівне Острозького району Рівненської області. У 1966 році вступила до 1 класу Острозької середньої школи-інтернату, яку закінчила у 1976 році. В цьому ж році вступила до Рівненського державного педагогічного інституту за спеціальністю «Українська мова і література».

 У 1980 році закінчила Рівненський державний педагогічний інститут імені Д.3. Мануїльського і отримала кваліфікацію «вчитель української мови і літератури».

 Була направлена на роботу до Рівненського дитячого садка №21 вихователем, де пропрацювала 8 років.

 У серпні 1988 року переведена вихователем  до Квасилівського ДНЗ (ясла-садок).

Яремчук В.В. має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікацію – вчитель української мови і літератури. Працює в Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) на посаді вихователя з 1988 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Яремчук В.В. добре засвоїла вимоги нового Базового компонента дошкільної освіти, програми «Я у Світі». Знає нормативно-правові документи в галузі дошкільної освіти, результати досліджень психолого-педагогічних наук. Досягла високого професіоналізму. В освітньому процесі використовує нові інноваційні технології, форми і методи роботи з дітьми, нестандартні форми проведення занять. Особливого значення надає технологіям: особистісно орієнтованої освіти, інтегрованого навчання та виховання, індивідуалізації  та  диференціації освітнього процесу, інтерактивним технологіям, ігровим та ІКТ- технологіям.

Активно використовує  передовий педагогічний досвід, бере участь у його поширенні, надає практичну допомогу педагогічним працівникам, є наставником для педагогів-початківців. Успішно проводить відкриті заняття для колег, дотримується сучасних вимог до їх підготовки та проведення. Приділяє увагу розвитку зв’язного мовлення, пізнавальної активності дітей, їх творчих здібностей. Її вихованці володіють зв’язним мовленням, мають досягнення у навчанні читанню, здійсненню звукового аналізу слів, вирішують логіко-математичні операції, володіють акторськими здібностями. Наявна система роботи зі збереження життя і здоров’я дітей.

Яремчук В.В. активно займається самоосвітою. Успішно провела колективний перегляд заняття та творчий звіт з індивідуальної теми самоосвіти «Комунікативна гра як засіб розвитку культури спілкування дошкільників», в ході якого показала високі результати своєї роботи, презентувала багатоваріативне предметно-розвивальне середовище для реалізації завдань мовленнєвого розвитку. Має власний творчий доробок з проблеми самоосвіти, який є взірцевим у картотеці методичного кабінету закладу.  

Яремчук В.В. бере активну участь у різних формах методичної роботи в ЗДО. Готує виступи на педагогічні ради, семінари-практикуми, проводить змістовні консультації. Досягає високих результатів освітнього процесу та у підготовці дітей до школи.

Працює у тісній взаємодії з батьками. Користується авторитетом серед дітей, батьків та колег по роботі. Професійно виконує посадові обов’язки, веде ділову документацію у відповідності до сучасних вимог. Вихована, толерантна,  доброзичлива, відповідальна, дотримується педагогічної етики та моралі. Любить і цінує свою роботу.

Педагогічний стаж: 37 років

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

Життєве кредо

Ніколи не втрачати надії.

Що б не було - необхідно завжди сподіватись на краще!

Сенс життя: ...Бути порядною людиною, засіваючи зерна доброти і людяності в дитячі душі!
Мрія: Щаслива доля дітей!

Улюблений вислів: Жінка повинна мати два крила - міцну сім'ю і улюблену справу.

Запрошуємо до перегляду кращих світлин творчої педагогічної діяльності  Валентини Василівни Яремчук:

http://leleka.rv.ua/hustka-ta-vinochok-nashi-oberegy.-tematychne-zanyattya-z-ukrayinoznavstva-u-seredniy-grupi-12.html

http://leleka.rv.ua/gorod-na-pidvikonni-vysivannya-mikrozeleni-buryaka-ta-rukoly-v-seredniy-grupi-12.html

http://leleka.rv.ua/kolektyvnyy-pereglyad-osinn-ogo-terenkuru-v-lis-osinniy-pospishaymo-pryrodu-ridnu-oberigaymo-v-seredniy-grupi-12.html  

http://leleka.rv.ua/u-gosti-do-lyal-ky-v-nacional-nomu-vbranni.-integrovane-zanyattya-v-seredniy-grupi-12.html

http://leleka.rv.ua/prygody-kolobkiv.-fizkul-turno-muzychna-rozvaga-v-seredniy-grupi-12.html

http://leleka.rv.ua/tyzhden-bezpeky-dytyny.tematychne-zanyattya-bezpechni-ta-nebezpechni-vulyci-ta-dorogy-v-seredniy-grupi-12.html

http://leleka.rv.ua/prymhlyva-zhabka.-svyato-oseni-v-seredniy-grupi-12.html

http://leleka.rv.ua/rostemo-zdorovymy.-fizkul-turno-ozdorovcha-robota-pislya-snu-v-molodshiy-grupi-12.html

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-1-interaktyvnyy-seminar-praktykum-z-problemy-rol-dytyachoyi-knyzhky-u-movlennyevomu-rozvytku-ditey.html

 http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-mayster-klas-nadiyi-shevchuk-lipymo-posud-robota-z-glynoyu.html

http://leleka.rv.ua/tyzhden-znan-z-osnov-bezpeky-zhyttyediyal-nosti.-zanyattya-na-temu-pro-elektroprylady-ta-pravyla-pozhezhnoyi-bezpeky-v-starshiy-grupi-12..html

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЗА МІЖАТЕСТАЦІЙНЙ ПЕРІОД-2019