КОЛЕКТИВНІ ПЕРЕГЛЯДИ освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році

Мета колективних переглядів: використання інноваційних підходів до планування та організації освітнього процесу з дошкільниками в умовах воєнного стану; створення фундаменту для формування ключових компетентностей дошкільників за оновленим БКДО  в офлайн/онлайн-режимах, виходячи з безпекової ситуації у регіоні.

1.  Освітній теренкур (піша прогулянка за спеціально розробленим маршрутом) «Буду я природі другом» у старшій групі № 12. 

Мета: забезпечити ефективне використання сучасних дидактичних ігор природознавчого змісту у вихованні культури спілкування між однолітками та формуванні навичок поведінки у природному довкіллі, орієнтованих на сталий розвиток.

26.10.2023

Вихователь Яремчук В.В

2. Тематичне заняття з українознавства «Віртуальна подорож рідним краєм» у старшій групі № 11.

Мета: закріпити знання про нашу країну - Україну, її багатства; виховувати у дітей патріотичні почуття засобами художнього слова з використання різних інноваційних технологій.

26.11.2023 Вихователь Шум М.М.

3. Еколого-психологічний тренінг «Ліс - багатство країни» у старшій групі № 11.

Мета: сприяти розумінню дітьми (шляхом перевтілення) особливостей будови об'єкта природи, його поведінки, взаємозв'язків з оточенням і людиною, усвідомленню самоцінності кожного об'єкта; розвивати емпатію, здатність до антиципації (здатність особистості з високою вірогідністю передбачати перебіг подій,  прогнозувати розвиток ситуації та власні реакції, діяти відповідно до передбачення)

29.11.2023

Вихователь Денисюк О.Я.

4.   Заняття-гра з розвитку активного мовлення на тему «Курочка Ряба» у групі дітей раннього віку (з використанням технології казкотерапії)

Мета: сприяти розвитку активного мовлення малюків засобами казкотерапії та ігрових технологій.

14.12.2024

Вихователь Бідюк В.М.

5.  Комплексне заняття з розвитку мови і мовленнєвого спілкування на тему «Речі  навколо нас. Що з чого зроблено?» в середній групі № 8.

Мета: збагатити лексичний запас слів  та мовленнєву активність дітей за темою заняття, раціонально використовуючи дидактичну наочність з розвитку мови та ефективні методи і прийоми у роботі з дітьми.

14.12.2024

Вихователь Степанюк І.

6.   Інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичних завдань на тему «Врятуємо нашого Колобка» у групі раннього віку № 13

Мета: закріпити з дітьми логіко-математичні поняття відповідно до освітньої програми з використанням елементів квест-технології та ігор з LEGO-конструктором.

18.01.2024

Вихователь Бернацька Г.

7.   Художньо-продуктивна діяльність: кулінарне заняття на тему «Наш улюблений десерт - кейк-попс (морозиво у ріжку)» в молодшій групі №4.        

Мета: стимулювати інтерес дітей до кулінарної творчості - ліплення з «тіста» бісквіта; вправляти у нетрадиційній техніці ліплення кульок та їх оздоблення за допомогою рідкого шоколаду; сприяти художньо-естетичному розвитку дітей та формуванню їх мистецько-творчої компетентності.

21.02.2024

Вихователь Шевчук Н.

8.  Заняття із сенсорного виховання на тему «Зима-білосніжка» у групі дітей раннього віку № 3.

Мета: вчити малюків розрізняти зимові об'єкти природного довкілля, «досліджувати» властивості снігу; розвивати сенсорні уміння - здатність визначати подібні й відмінні риси справжнього і штучного снігу за допомогою зорових та дотикових способів обстеження (STREAM-технології)

21.02.2024

Вихователь Верема Г.Ф.