Шевчук Надія Семенівна

ШЕВЧУК НАДІЯ СЕМЕНІВНА

 Народилася в смт. Криворіжжя Луганської області. В 1977 році закінчила з відзнакою Володимир-Волинське педагогічне училище. До 1978 року працювала вихователем в ДНЗ міста Червонограда.

 В 1978 році вступила до Рівненського державного педагогічного інституту, який закінчила у 1982 році за спеціальністю «Педагогіка та психологія (дошкільна)», здобувши кваліфікацію викладача педагогіки і психології (дошкільної), методиста по дошкільному вихованню.

З 1982 року працює в Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) на посаді вихователя. З 1984 по 1989 рік обіймала посаду старшого вихователя Квасилівського дошкільного навчального закладу.

З 1989 року і до сьогоднішнього дня працює вихователем у цьому ж дошкільному навчальному закладі.

Шевчук Н.С. має повну вищу педагогічну освіту, кваліфікацію – викладач педагогіки і психології (дошкільної), методист по дошкільному вихованню. Працює в Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) на посаді вихователя з 1982 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вихователь-методист», підтверджені рішенням атестаційної комісії відділу освіти РРДА від  08 квітня 2014 року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 29,25 годин на тиждень, працює з дітьми середньої групи. У період з 20.11.- 07.12.2017  пройшла денні курси підвищення кваліфікації у РОІППО та виконала випускну роботу з питання «Використання інноваційних технологій у роботі з дошкільниками».

За час роботи досягла високого професіоналізму. В освітньому процесі використовує нові інноваційні технології, інноваційні форми і методи роботи з дітьми, нестандартні форми проведення занять. Особливого значення надає технології розвивального навчання, інтерактивним методам. Використовує особистісно орієнтований, компетентнісний, діяльнісний та інтегрований підходи до вирішення освітніх завдань з дошкільниками, активно впроваджує ІКТ-технології та цифрові освітні ресурси.

Шевчук Н.С. володіє широким спектром стратегій навчання та виховання. Використовує передовий педагогічний досвід, бере активну участь у його поширенні, надає практичну допомогу педагогічним працівникам, є наставником для педагогів-початківців. На високому професійному та методичному рівні проводить майстер-класи для колег з художньо-продуктивних видів діяльності. Здійснює індивідуально-диференційований підхід до вихованців.  

Успішно провела колективний перегляд заняття та творчий звіт з проблеми самоосвіти «Формування національної самосвідомості дошкільників засобами художньо-продуктивних видів діяльності», в ході яких показала високі результати своєї роботи з дошкільниками, презентувала багатоваріативне предметно-розвивальне середовище для реалізації завдань їх художньо-естетичного розвитку, власне портфоліо з творчими здобутками. Провела ряд консультацій з проблеми самоосвіти для педагогів та батьків вихованців. Приділяє багато уваги художньо-естетичному оформленню приміщень дошкільного закладу.

Шевчук Н.С. бере активну участь у різних формах методичної роботи в дошкільному закладі. Ділиться досвідом роботи з колегами, приймає активну участь у різних професійних конкурсах ЗДО. Добросовісно виконує професійні обов’язки, веде ділову документацію у відповідності до сучасних вимог.

Працює в тісній взаємодії з сім’єю. Працелюбна, ініціативна, ерудована, творча. Вміє знаходити контакт з вихованцями, колегами. Користується авторитетом серед педагогічних працівників, дітей та їх батьків, дотримується педагогічної етики і моралі.

Життєве кредо. Мети досягає той, хто її прагне. 

Професійне кредо. Щоб бути гарним вихователем, Потрібно любити те, що викладаєш, І любити тих, кого виховуєш. В. Ключевський

Улюблений вислів. Дитина сама по собі є митець, бо як усякий митець вона думає образами, нам же або помогти цим мистецьким нахилам виявитися, або не попсувати дитячу творчу фантазію. 

Педагогічний стаж роботи: 40 років

Категорія: вища          

Запрошуємо до перегляду кращих світлин творчої педагогічної діяльності Надії ШЕВЧУК:

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-mayster-klas-nadiyi-shevchuk-yangolyata-peremogy-suchasni-tehnologiyi.html

http://leleka.rv.ua/osinni-prygody-pid-starovynnym-lihtarem.-svyato-oseni-v-seredniy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/v-gostyah-u-ditey-osin-.-svyato-oseni-v-molodshiy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-mayster-klas-nadiyi-shevchuk-lipymo-posud-robota-z-glynoyu.html

ТВОРЧИЙ ЗВІТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗА МІЖАТЕСТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД - 2019

 http://leleka.rv.ua/suchasnyy-osvitniy-prostir-zdo.-vidbuvsya-oglyad-konkurs-na-krashchyy-bizibord.html

http://leleka.rv.ua/pedagogichna-rada-z-problemy-atestaciya-pedagogichnyh-pracivnykiv.html

http://leleka.rv.ua/syuzhetno-rol-ova-gra-atel-ye-v-seredniy-grupi-4.html

 http://leleka.rv.ua/den-bez-igrashok.-zanyattya-z-kulinariyi-na-temu-nash-pershyy-kulinarnyy-shedevr-v-seredniy-grupi-4.html

 http://leleka.rv.ua/profesor-karapuz.-mini-zanyattya-z-vykorystannyam-ikt-logiko-matematychnogo-spryamuvannya-v-seredniy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/zvidky-vzyalysya-igrashky-integrovane-zanyattya-v-seredniy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/miy-naykrashchyy-snigovyk.-vystavka-tvorchyh-robit-bat-kiv-i-ditey-seredn-oyi-grupy-4.html

http://leleka.rv.ua/v-gostyah-u-goncharya.-kolektyvnyy-pereglyad-integrovanogo-zanyattya-v-seredniy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/podaruyemo-starym-recham-nove-zhyttya.-prezentaciya-novogo-posibnyka-bizibord-u-seredniy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/u-zymovomu-lisi.-zanyattya-z-matematyky-v-seredniy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/odyag-ta-vzuttya-dlya-hlopchykiv-i-divchatok.-integrovane-zanyattya-v-seredniy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/tyzhden-bezpeky-dytyny.-zanyattya-z-bezpeky-zhyttyediyal-nosti-na-temu-kolyuchi-rizhuchi-vybuhonebezpechni-predmety-v-seredniy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/svyato-oseni-v-seredniy-grupi-4.html

http://leleka.rv.ua/zanyattya-gurtka-malen-ki-mytci-.-tema-kalynove-dyvo.html

http://leleka.rv.ua/pershe-zanyattya-gurtka-malen-ki-mytci-v-seredniy-grupi-4.html

   http://leleka.rv.ua/vidbuvsya-zaklyuchnyy-mayster-klas-samobutnya-i-nepovtorna-pysanka.html

http://leleka.rv.ua/vesna-pryyshla-do-malyat.html

http://leleka.rv.ua/pidgotovka-podarunkiv-svoyimy-rukamy-do-svyata-vesny-i-mamy.html

http://leleka.rv.ua/sam-sobi-pekar-kondyter.-nacional-no-patriotychne-vyhovannya-molodshyh-doshkil-nykiv-grupy-4.html

http://leleka.rv.ua/profesiya-kuharya.-nacional-ni-stravy-ukrayinciv.-nacional-no-patriotychne-vyhovannya-molodshyh-doshkil-nykiv-grupy-4.html

http://leleka.rv.ua/u-vyhovateliv-kvasylivs-kogo-dnz-yasla-sadok-ne-til-ky-zolote-serce-a-y-zoloti-ruky.html

http://leleka.rv.ua/charivnycya-osin-u-grupi-4.html

ЗАСІДАННЯ ГУРТКА "МАЛЕНЬКІ МИТЦІ".

Розписуємо народну іграшку. Керівник гуртка Шевчук Н.С.