Українець Інна Вячеславівна

Народилася у селищі Квасилів

Народилася у м. Рівне Рівненської області. Протягом 1995-2005 років навчалася у Рівненській загальноосвітній школі №22. У 2005 році вступила до Національного університету водного господарства та природокористування, який закінчила у 2010 році, здобувши кваліфікацію «менеджера-економіста».

У 2018 році вступила до «Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем'янчука», де здобула у 2019 році кваліфікацію «Магістр дошкільної освіти. Вихователь дітей раннього та дошкільного віку, організатор дошкільної освіти. Вчитель початкової школи».

З серпня 2019 року працює вихователем в Квасилівському ЗДО (ясла-садок). За час роботи зарекомендувала себе як відповідальний працівник. Знає основні нормативно-правові акти у галузі дошкільної освіти. Засвоїла вимоги нового Базового компонента дошкільної освіти, програми «Я у Світі». Постійно вдосконалює свій професійний рівень, використовує диференційований та індивідуальний підходи до вихованців. Володіє сучасними освітніми технологіями, методами і прийомами, застосовує інтегрований підхід, ігрові методи в освітньому процесі з малюками.  Досягає вагомих результатів у розвитку активного мовлення дітей, їх сенсорно пізнавальних здібностей та вихованні самостійності. Доброзичливо поводиться з дітьми під час різних режимних моментів, заохочує до занять та інших видів діяльності, формує у них позитивне ставлення до однолітків, виховує культурно-гігієнічні навички та культуру поведінки, піклується про їх безпеку життєдіяльності та здоровий спосіб життя, вміє відзначити нові досягнення кожної дитини.

Додержується педагогічної етики та моралі. Ввічлива, тактовна, толерантна. Користується повагою серед колег, вихованців та їх батьків. Любить свою роботу, дбає про її хороші кінцеві результати.

Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст»  

Життєве кредо «Як би важко не було, потрібно цінувати кожну мить і йти по життю з посмішкою».

Педагогічне кредо «Вчити дітей так, щоб не соромно було заглянути їм в очі через декілька років».

Улюблений вислів «Якщо хочеш досягнути успіху, навчися переносити і невдачу». (Макс Гітомер)

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ КРАЩИХ СВІТЛИН ТВОРЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ІННИ ВЯЧЕСЛАВІВНИ УКРАЇНЕЦЬ

ПОРТФОЛІО-ЗВІТ-2022 за міжатестаційний період

http://leleka.rv.ua/vyvchennya-systemy-roboty-vyhovatelya-inny-ukrayinec-.-pereglyad-zanyattya-z-oznayomlennya-iz-social-nym-dovkillyam-na-temu-dobri-spravy-vzymku-profesiya-dvirnyka-u-seredniy-grupi-13.html

http://leleka.rv.ua/tyzhden-bezpeky-dytyny.-zanyattya-na-temu-my-pishohody-v-molodshiy-grupi-13.html

http://leleka.rv.ua/osin-do-malyat-pryyshla.-svyato-oseni-v-molodshiy-grupi-13.html