Вас вітає Квасилівський ЗДО
(ясла-садок)

Іде атестація педагогів. Вивчення професійної діяльності вихователя Храпко С.А.

01.02.2018

01 лютого 2018 року діти середньої групи №5 разом з вихователем Храпко С.А. побували на «ярмарці народних ремесел». А добиралися вони, як колись наші діди-прадіди, на конях і під веселу українську мелодію. Вихователь досить професійно і цікаво організувала для своїх вихованців заняття з українознавства на тему "Народні іграшки".

Ярмаркувати довелося довго, оскільки усякого краму та виробів народних умільців було гать-гати. Сьогодні дітлахи вирішили купити собі гарні глиняні іграшки. Тут же і познайомилися з цікавим мистецтвом діда Василя, який багато років займався гончарством - майстрував глиняні глечики, горшки та глиняні цяцьки для малечі. Та ось старенький став, сили не ті, і попросив він хлопчиків і дівчаток допомогти розфарбувати глиняні іграшки: коників та півників.

В «художній майстерні» діда Василя діти працювали старанно й охоче, а тому виробів на наступну ярмарку у майстра значно побільшало - і дідусеві поміч, і дітям насолода. А головне - про народні іграшки дізналися дуже багато цікавого. Будуть мати про що вдома розповідати.

 

Інформація про використання публічних коштів

Корисне