22 січня - День Соборності та Свободи України. Як святкували квасилівські дошкільнята? Утворення ланцюга єдності

22.01.2018

Це свято «народилося» 2011 року, коли своїм Указом Президент України об'єднав День соборності (22 січня) із Днем свободи (22 листопада). Утім, у світлі останніх подій на Сході України воно набуло дещо іншого звучання. Останнім часом ми як ніколи гостро відчули важливість соборності, свободи та об'єднання народів нашої держави.

Аби долучити дошкільників до відзначення цього свята, 22 січня 2018 року педагогічний колектив Квасилівського ЗДО (ясла-садок) організував ряд відповідних заходів:

- ранкова гімнастика із жовто-блакитними прапорцями «Любов'ю сповнена земля», яка розпочалася з повідомленням теми та урочистого виконання Державного Гімну (інструктор з фізкультури Момоток Т.Р., музкерівник Денисюк О.М.);

- тематичні заняття із циклу «Україна - єдина країна» (вихователі садових вікових груп);

- цільова прогулянка, в ході якої вихованці всіх вікових груп із жовто-блакитними прапорцями у руках організували ланцюг єдності.

Діти взялися за руки та вигукували своє улюблене гасло «Україна - понад усе!», а відтак кожна дитина по черзі описувала Україну одним словом: сильна, єдина, прекрасна, могутня, незалежна, вільна, дружелюбна, миролюбива, рідна, сонячна, неподільна, дружна, багата, щедра,  багатонаціональна, нездоланна...

В цей день було важливо підвести своїх вихованців до розуміння того, що разом ми здатні долати будь-які труднощі і впевнено йти до мети. Сила нашої держави - у єдності українських земель та нас, українців. А ще, дружба - велика сила. Тож давайте разом вчити наших малюків дружити вже з раннього віку та формувати у них національно-патріотичні почуття!