Вивчення системи роботи вихователя Софії ЛЕВКОВИЧ. Перегляд фізкультури на свіжому повітрі «Прогулянка лісом» у середній групі № 4

05.11.2021

05 листопада 2021 року, в рамках проведення Тижня фізкультури, був здійснений перегляд фізкультури на свіжому повітрі на тему «Прогулянка лісом» у середній групі № 4. Такий цікавий і нетрадиційний вид заняття з фізкультури зі своїми улюбленими вихованцями провела на прогулянці вихователь Софія ЛЕВКОВИЧ, яка атестується у цьому навчальному році.

Мандруючи лісом, діти виконали різні види ходьби - звичайну ходьбу та ходьбу з високим підніманням колін (переступання через «струмочки»), ходьбу приставним кроком (по «вузенькій доріжці ніжка до ніжки»), ходьбу правим-лівим боком («між кущів та дерев»), звичайну ходьбу із вправою на дихання «Шум вітру». У казковому ліску діти зустрічають хитру Лиску та разом з нею вчаться тихенько ходити перехресним кроком, руки за спиною. А разом із Вовчиком спритно побігали по лісовій галявині, поки не зустріли колючого Їжачка, з яким виконали цікаву вправу на дихання «Їжачок».

Надзвичайно корисною для здоров'я дошкільнят була також гімнастика на свіжому повітрі «Веселі деревця», яку вони виконали дуже ритмічно та старанно. І з веселим Хом'яком, якого далі зустріли у лісі, виконали вправу на дихання «Хом'ячок».

Ой, як цікаво і весело було у казковому лісі! Навіть захотілося разом із Білочкою позбирати горішки на гілочках (ходьба по обмеженій площині - колесах); зібрати горішки у корзинку (закидання м'яча у баскетбольне кільце); разом із Зайчиком пострибати і від Вовчика втікати (стрибки з обруча в обруч). Але Вовчик був зовсім не злий і навіть захотів з маленькими дітками-Зайченятами пограти у веселу гру «Вовк та зайці».

Після доволі цікавої і веселої прогулянки лісом діти щасливими повернулися додому. А чи ніхто раптом не заблукав у лісі? (вправа на дихання «Заблудилися, ау-ау!»)...