ВИПУСК-2022! Відбулися святкові ранки у старших групах №5, 6, 9, 12

27.06.2022

24 та 27 червня 2022 року у Квасилівському ЗДО відбулися святкові ранки випуску дітей до школи. Цього року ЗДО випускає 102 дитини із 4-х старших груп: №5 «Мальва» (вихователі С. ХРАПКО, І. ЛАЗАРИШИНА), №6 «Сонечко» (вихователі О. КОРНІЙЧУК, І. СТЕПАНЮК), №9 «Бджілка» (вихователі Л. МЕЛАНЧУК, С. ВЕРНЮК), 12 «Дружба» (вихователі В. ЯРЕМЧУК, Ю. ПАВЛЮК). Святкові дійства підготували: музичні керівники О. ДЕНИСЮК та О. РЕВЕР, інструктор з фізкультури Т. МОМОТОК.

На жаль, в умовах воєнного стану педагогічні працівники були змушені у визначений термін та оперативно проводити святкові урочистості, на які прибули майже усі випускники, за винятком кількох дітей, які знаходяться за межами країни. Свята випуску дітей до школи були надзвичайно цікавими, оскільки пронизані національно-патріотичним змістом івселяли надію на краще майбутнє наших випускників та України.

На жаль, сьогоднішнє свято для випускників вже є останнім у нашому садочку і нам дуже шкода прощатися із ними - такими розумними, життєрадісними, вихованими, ввічливими, кмітливими, гарно підготовленими до школи. А з іншої сторони, ми дуже раді за них, оскільки вони вже стали справжніми школярами і готові продовжити навчання у 1 класі НУШ. 

Бажаємо усім вам, дорогі наші випускники-2022, міцного здоров'я, гарних успіхів у школі, рясних Божих благословінь під мирним українським небом!

Група №12 «Дружба» (вихователі В. ЯРЕМЧУК, Ю. ПАВЛЮК)

Група №9 «Бджілка» (вихователі Л. МЕЛАНЧУК, С. ВЕРНЮК)

Група №6 «Сонечко» (вихователі О. КОРНІЙЧУК, І. СТЕПАНЮК)

Група №5 «Мальва» (вихователі С. ХРАПКО, І. ЛАЗАРИШИНА)