Випуск-2020. Квасилівський садочок проводжає своїх випускників групи №14 «Ромашка»

30.05.2020

Привітання від вихователів Круглик Ольги Петрівни, Станіцької Тетяни Сергіївни та помічника вихователя Дудич Людмили Петрівни

Добре вам було, малята,

У дитячому садку.

Днями бігали без втоми,

Або гралися в піску.

У казках перепливали

Океани та моря,

Перші літери вивчали

Із нового букваря.

Проминали будні й свята -

Ох, не знати і коли,

Пташенята-дошкільнята

І зміцніли й підросли.

У садочку ви - востаннє,

Сумно серденьку, гай-гай.

Просто ви не забувайте

І про те, що любили вас.

Хоч зросли і скоро школа

Вас покличе на урок,

Ми чекаємо вас в гості

В наш чудовий дитсадок!

Сьогодні знаменний день, сьогодні у наших діток перший у житті онлайн-випускний! Скоро вони змінять свої іграшки на книжки та зошити. Дуже сумно розлучатися з безтурботним дитинством. Тут, у дитячому садку, вас усі люблять, тому вкладали у вас свою ніжність, тепло, любов, а також навчали співати, танцювати, розповідати казки та вірші, дружити і проявляти свій характер. Хочемо побажати вам, дорогі діти, не забувати всього того, чого вас навчали у дитячому садку, і навчатися у школі тільки на «відмінно», радувати батьків, знайти багато нових друзів. Здоров'я вам, нових цікавих знань та умінь. Нехай завжди у вас все добре виходить - і у школі, і в житті!

Привітання завідувачки Лисак Ольги Миколаївни

Дорогі наші діти! Ви прийшли до нашого дитячого садка ще зовсім малюками, а тепер вас з гордістю називаємо - «випускники». Ви талановиті, ви гарно навчалися і трудилися, разом зі своїми вихователями пізнавали цей дивовижний світ. Попереду наступний крок у вашому житті -  шкільне навчання. Вас кличе до себе Нова українська школа, а з нею - нові завдання, нові друзі і наступна сторінка цікавого шкільного життя. Перед вами стелиться нова дорога. Любі діти!

Що ж вам побажати на порозі нового життя?

Світла стежка щоб до ніг лягла...

Перш за все: цінуйте батька й матір,

Не жалійте їм свого тепла.

Не робіть нікому зла і кривди,

За добро - добром спішіть віддать!

Не забутьте мову калинову,

Пам'ятайте мамині пісні.

Згадуйте хоч інколи садочок:

Тут лишились роки золоті.

Хай щастить вам завжди і в усьому.

Не зазнайте горя і біди.

Майте друзів вірних на дорозі,

З ними легше по життю іти.

Велика подяка батькам за таких хороших дітей, за тісну співпрацю з колективом, за допомогу, яку ви надавали закладу. Дитина - це дар Божий, найбільший батьківський скарб. Хай ваша мудра батьківська порада, молитва і любов завжди захищає ваших дітей на життєвій дорозі. Ваші люблячі серця підкажуть вам, як допомогти вашим дітям. Щасливої життєвої дороги вам, дорогі наші випускники, і Вам, шановні батьки! 

Привітання вихователя-методиста Семенюк Раїси Федорівни

Дорогі наші випускники! У непростий для нас час ми проводжаємо вас у школу. На жаль, нас розлучив карантин і ми не змогли побувати на ваших незабутніх випускних ранках; не побачили вишуканих випускних суконь наших красунь-дівчаток, елегантних костюмів хлопчиків, чарівних зачісок. Ми ще довго будемо пам'ятати ваші цікаві заняття, неперевершені свята і розваги, захоплюючі змагання і мандрівки, різні виставки та конкурси, на яких ми із задоволенням побували...

Дорогі діти! Віримо, що ви ніколи не забудете своїх вихователів Ольгу Петрівну та Тетяну Сергіївну, помічника вихователя Людмилу Петрівну, інструктора з фізкультури Тамару Ростиславівну, музичного керівника Оксану Євгенівну, які зробили все для того, щоб ви отримали достатньо знань, умінь та практичних навичок і впевнено вирушали у Нову українську школу. Віримо, що ніколи не забудете свій дитячий садок і завжди будете нас радувати своїми гарними успіхами у школі. Бажаємо вам міцного здоров'я та впевненого старту у світ шкільного життя!