Випуск-2020. Квасилівський садочок проводжає своїх випускників групи №13 «Колосок»

30.05.2020

Привітання від вихователів: Цімох Анастасії Віталіївни, Українець Інни Вячеславівни та помічника вихователів Чміль Валентини Степанівни

Щиро вітаємо своїх випускників. Бажаємо вам міцного здоров’я, успішного навчання у школі, знайти багато нових друзів. Хай легким буде ваше навчання у Новій українській школі, хай живеться вам і надалі весело і цікаво. Дорогі батьки, ми вдячні вам за те, що довірили нам своїх малюків. Злетіли роки, а з ними виросли і наші діти. Та як би не поверталася наша доля, ми будемо пам’ятати, що діти – наша радість, наша надія, наше майбутнє.

Ми будемо за вами сумувати, дорогі наші діти, та завжди чекатимемо вас у нашому дитячому садку. Хай вам завжди щастить в усьому! Безмежно любимо вас і вже сумуємо за вами!

Привітання завідувачки Лисак Ольги Миколаївни

Дорогі наші діти! Ви прийшли до нашого дитячого садка ще зовсім малюками, а тепер вас з гордістю називаємо - «випускники». Ви талановиті, ви гарно навчалися і трудилися, разом зі своїми вихователями пізнавали цей дивовижний світ. Попереду наступний крок у вашому житті -  шкільне навчання. Вас кличе до себе Нова українська школа, а з нею - нові завдання, нові друзі і наступна сторінка цікавого шкільного життя. Перед вами стелиться нова дорога. Любі діти!

Що ж вам побажати на порозі нового життя?

Світла стежка щоб до ніг лягла...

Перш за все: цінуйте батька й матір,

Не жалійте їм свого тепла.

Не робіть нікому зла і кривди,

За добро - добром спішіть віддать!

Не забутьте мову калинову,

Пам'ятайте мамині пісні.

Згадуйте хоч інколи садочок:

Тут лишились роки золоті.

Хай щастить вам завжди і в усьому.

Не зазнайте горя і біди.

Майте друзів вірних на дорозі,

З ними легше по життю іти.

Велика подяка батькам за таких хороших дітей, за тісну співпрацю з колективом, за допомогу, яку ви надавали закладу. Дитина - це дар Божий, найбільший батьківський скарб. Хай ваша мудра батьківська порада, молитва і любов завжди захищає ваших дітей на життєвій дорозі. Ваші люблячі серця підкажуть вам, як допомогти вашим дітям. Щасливої життєвої дороги вам, дорогі наші випускники, і Вам, шановні батьки!

Привітання вихователя-методиста Семенюк Раїси Федорівни

Дорогі наші випускники! У непростий для нас час ми проводжаємо вас у школу. На жаль, нас розлучив карантин і ми не змогли побувати на ваших незабутніх випускних ранках; не побачили вишуканих випускних суконь наших красунь-дівчаток, елегантних костюмів хлопчиків, чарівних зачісок. Ми ще довго будемо пам'ятати ваші цікаві заняття, неперевершені свята і розваги, захоплюючі змагання і мандрівки, різні виставки та конкурси, на яких ми із задоволенням побували...

Дорогі діти! Віримо, що ви ніколи не забудете своїх вихователів Анастасію Віталіївну та Інну Вячеславівну, помічника вихователя Валентину Степанівну, інструктора з фізкультури Тамару Ростиславівну, музичного керівника Олену Михайлівну, які зробили все для того, щоб ви отримали достатньо знань, умінь та практичних навичок і впевнено вирушали у Нову українську школу. Віримо, що ніколи не забудете свій дитячий садок і завжди будете нас радувати своїми гарними успіхами у школі. Бажаємо вам міцного здоров'я та впевненого старту у світ шкільного життя!