Душевні спогади про педагогічну діяльність напередодні ювілею завідувачки Лисак О.М.

20.12.2020

20 грудня 2020 року святкує свії грандіозний ювілей завідувачка Квасилівським закладом дошкільної освіти (ясла-садок) Ольга Миколаївна Лисак. Понад 35 років свого прекрасного життя віддала ця жінка справі дошкільного виховання. Закінчивши Рівненський державний педагогічний інститут, Ольга Миколаївна була призначена у 1982 році вихователем, пізніше - вихователем-методистом Квасилівського ДНЗ (ясла-садок). З 1996 року і до нині вона успішно очолює цей заклад дошкільної освіти і піклується про його імідж. 

Постійно вдосконалює власну управлінську діяльність і діяльність педагогів. Спрямовує роботу колективу на виконання змісту дошкільної освіти, визначеного Базовим компонентом, орієнтує педагогів на  впровадження нових  педагогічних ідей, технологій. Здійснює пошук і підтримку творчих та обдарованих педагогів.

Професійна, компетентна, ерудована. Керівництво здійснює на засадах демократичної позиції, високої комунікативної культури, стимулювання творчого потенціалу кожного працівника. Пропагує інформаційно-методичну підтримку сучасних форм, методів і засобів навчання та виховання дітей дошкільного віку. На базі закладу ефективно проводилися районні та обласні заходи: семінари, семінари-практикуми, методичні об'єднання, школи педагогічної майстерності, творчі групи, майстер-класи тощо. За час роботи завідувача дошкільний навчальний заклад став центром всеобучу сімей з дітьми у селищі Квасилів. На допомогу батькам у закладі результативно працює психолого-педагогічний консультативний пункт.

Ефективно планує та втілює заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази ЗДО згідно до Перспективного плану розвитку. Педагогічний колектив неодноразово нагороджений за перемоги у конкурсах «Кращий дошкільний заклад року».

У 2000 році Ольга Миколаївна нагороджена Почесним знаком «Відмінник освіти України». У 2007 році - знаком «Софія Русова». У 2019 році - почесною грамотою та іменним подарунком Верховної Ради України. Користується повагою у колег, батьків, громадськості селища.

Зичимо міцного здоров'я нашій ювілярці, успіхів ще на довго-довго років плідної праці, невичерпної енергії, творчого натхнення, сімейного благополуччя, багато нових друзів, щасливих буднів і радісних свят!