Вітаємо нашу ювілярку- Вишневську Раїсу Петрівну

14.01.2021

Колектив Квасилівського ЗДО (ясла-садок) щиро вітає із 60-ти річним ювілеєм ветерана праці, головного бухгалтера Вишневську Раїсу Петрівну.

Раїса Петрівна працює бухгалтером у даному дошкільному закладі з 25 лютого 1980 року. Із січня 2016 року переведена на посаду головного бухгалтера Квасилівського ЗДО (ясла-садок), де очолює бухгалтерську службу донині. Професійна, відповідальна, старанна, добросовісна і працелюбна - тільки такою знають сьогоднішню ювілярку у колективі.

Зі щирими словами вдячності за сумлінну працю і побажаннями ювілярці міцного здоров'я, сімейного благополуччя та подальших успіхів у нелегкій бухгалтерській праці  прийшли сьогодні на маленькі урочистості представники від усіх служб дошкільного закладу...

Шановна Раїсо Петрівно! У день прекрасного ювілею бажаємо Вам подальшої щасливої долі, сімейного затишку, злагоди у хаті й на роботі, глибокої поваги від рідних та колег, мирного неба над головою та довгих років щасливого й успішного життя. Нехай Бог рясно благословляє Вас,  Ваших рідних і близьких! Многая Вам і благії літа!!!