Відбувся Тиждень безпеки дитини

29.04.2023

У період з 24 по 28 квітня 2023 року у Квасилівському ЗДО було проведено Тиждень безпеки дитини, метою якого було: удосконалити знання та навички педагогічних працівників з формування у дітей цілісного ставлення до власного здоров'я і життя; поліпшити якість освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; закріпити у дітей уявлення про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, медичного, біологічного характеру та відпрацювати стереотипи поведінки дошкільників в умовах правового режиму воєнного стану та адаптивного карантину.  

Основними завданнями ТБД були:

1.  Підвищити ефективність освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя в умовах воєнного стану.

2. Формувати у дітей безпечний стиль поведінки в екстремальних ситуаціях в умовах воєнного стану та адаптивного карантину. Навчити їх користуватися телефонами служб безпеки (101, 102, 103, 104), вивчити домашню адресу.

3.  Формувати у дітей навички елементарної першої домедичної допомоги, вміння надавати собі та ближньому першу допомогу.  

4. Продовжувати знайомити дітей з правилами поведінки під час повітряної тривоги, правилами пожежної та мінної безпеки, дорожнього руху, поведінки на вулиці, в укритті, вдома; з протиепідемічними правилами в умовах адаптивного карантину.

5.  Формувати у дошкільників основи здорового способу життя. Пропагувати здоровий спосіб життя серед батьків.

Фотозвіти основних заходів з дітьми з безпеки життєдіяльності упродовж Тижня безпеки дитини

Молодша група № 6

Молодша група № 9

Середня група № 2

Середня група № 7

Середня група № 10

Середня група № 11