Відбувся творчий звіт з індивідуальної проблеми самоосвіти «Формування у дошкільників національно-патріотичних почуттів засобами фізичного виховання»

15.10.2020

15 жовтня 2020 року на садовому методичному об'єднанні вихователів (з дотриманням карантинних обмежень та основних правил) був проведений творчий звіт інструктора з фізкультури Момоток Т.Р. з індивідуальної проблеми самоосвіти «Формування у дошкільників національно-патріотичних почуттів засобами фізичного виховання».

Перша частина звіту. Захід розпочався з відкритого показу фізкультурного заняття-квесту на тему «Козацькі забави» у старшій групі № 10. Інструктор з фізкультури ефективно використала на занятті інноваційну ігрову технологію квесту, яка сприяла активізації усіх дітей для швидкого досягнення наміченої цілі - відшукати заховані козацькі клейноди та обіграти їх. Діти багато рухалися, долали складну смугу перешкод, вчилися дотримуватися правил та вболівати за товариша. На занятті достатньо уваги приділено збагаченню пізнавальних знань та досвіду дітей щодо козацької доби та історії України; формуванню національно-патріотичних почуттів вихованців засобами фізичного виховання.

Друга частина звіту. Інструктор з фізкультури Момоток Т.Р. презентувала свій досвід роботи з індивідуальної проблеми, який узагальнений у методичний посібник «Формування у дошкільників національно-патріотичних почуттів засобами фізичного виховання», цікавий, змістовний, яскравий і практичний. Тема досвіду досить актуальна, про що довела в ході творчого звіту педагог. Тамара Ростиславівна коротко висвітлила теоретичні, методичні та практичні аспекти даної проблеми; звернула увагу на велику добірку цікавих і результативних авторських заходів національно-патріотичного спрямування, проведених з дошкільниками різних вікових груп.

Досвід роботи супроводжується яскравими фотоматеріалами з проведення практичних заходів з дітьми, це: фізкультурні заняття, ранкова гімнастика, патріотичні свята і розваги («День Прапора і День незалежності України»; «Міжнародний день миру»; «День козацтва і захисника Вітчизни»; «Козацькі забави»; «Посвята в козачата»; «День народної гри»; «Люблю цей світ»; «Щасливе дитинство»; «У сімейному сонцеколі»; «В цей буремний для країни час милосердя об'єднає нас!», «Єднаймося, дорослі і малі, в любові всі до рідної землі!», «Малі олімпійські ігри», «День захисту дітей» тощо).

На увагу заслуговує презентація робочого місця та виставка-презентація авторських матеріалів Момоток Т.Р. за темою досвіду: різні види картотек, атрибути, нетрадиційне обладнання і матеріали, різновиди нагород і медалей для дітей, кращі конспекти фізкультурних занять та інших заходів з дітьми.

Самоосвітня діяльність інструктора з фізкультури Момоток Т.Р. схвалена садовим методичним об'єднанням вихователів і визнана такою, що проводиться на високому професійному рівні. Досвід роботи поширений на сайті ЗДО з метою активного використання колегами у практичній роботі з дітьми.

Бажаємо подальших творчих успіхів колезі Момоток Т.Р.!

ВІДКРИТИЙ ПОКАЗ ФІЗКУЛЬТУРНОГО ЗАНЯТТЯ-КВЕСТУ "КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ" У СТАРШІЙ ГРУПІ № 10

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСВІДУ РОБОТИ З ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ПРОБЛЕМИ САМООСВІТИ "ФОРМУВАННЯ У ДОШКІЛЬНИКІВ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНИХ ПОЧУТТІВ ЗАСОБАМИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ"