Відбулася СПАРТАКІАДА-2017

 19 травня 2017 року в Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) відбулася Спартакіада - 2017, в ході якої діти випускних груп №4, 8, 10, 13 продемонстрували свої фізичні якості, рухову підготовку та фізичний розвиток в різних змаганнях (стрибки, метання, біг), а також свою спритність в іграх-естафетах.


Традиційно спартакіада розпочалася з виконання спортивного гімну, виносу прапора спартакіади Квасилівського ДНЗ (ясла-садок) та виконання комплексу загальнорозвивальних вправ з усіма учасниками та вболівальниками від усіх старших груп ДНЗ. До активної співпраці залучалися батьки вихованців, які уважно спостерігали за змаганнями дітей та підводили підсумки разом з обраним від батьків журі спартакіади-2017.

Поки працювало журі по підведенню підсумків веселих спортивних змагань, інструктор з фізкультури Момоток Т.Р. разом з вихованцями випускних груп виконала кілька цікавих сучасних спортивно-розважальних таночків. По завершенню спартакіади всі учасники і вболівальники пограли в цікаві ігри-естафети, щоб вибороти додаткові бали для своїх груп і стати переможцями веселих змагань.

Журі нагородило кращих з кращих і побажало дітям подальших перемог і міцного здоров'я. Спартакіада завершилася виносом спортивного прапора і бурними аплодисментами під веселу музику великої кількості присутніх батьків, дітей і працівників дошкільного навчального закладу...

Адміністрація дошкільного закладу висловлює щиру подяку інструктору з фізкультури Момоток Т.Р. та ініціативній групі за допомогу та успішно підготовлений і проведений спортивний захід з дітьми випускних груп.

Дивитися http://leleka.rv.ua/vidbulasya-spartakiada-2017.html