«Веселі старти» у Квасилівському ЗДО

15.06.2022

На виконання наказу управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, управління освіти Рівненської міської ради, КЗ «Рівненського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради у Квасилівському ЗДО 14 та 15 червня 2022 року проведені спортивні свята «Веселі старти» з дітьми молодшого дошкільного віку групи №7 (інструктор з фізкультури Тамара МОМОТОК, вихователі: Тетяна НОВОСАД, Ольга МАЛЮТІНА, Ірина ПАТІЙ, Світлана ХРАПКО, музкерівник Олена ДЕНИСЮК) та середнього і старшого дошкільного віку групи №8 (інструктор з фізкультури Тамара МОМОТОК, вихователі: Галина БЕРНАЦЬКА, Тетяна РУДЯК, Світлана ВЕРНЮК, Ірина СТЕПАНЮК, музкерівник Олена ДЕНИСЮК). Активними учасниками спортивних свят було 30 дітей з двох вікових груп, які функціонують на даний момент у закладі, та 10 педагогічних працівників.

Метою «Веселих стартів» було: стимулювання дошкільнят до активної рухової діяльності засобами фізичної культури і спорту; пропаганда здорового способу життя; формування у дошкільників національно-патріотичних почуттів та готовності до "захисту" рідної України. 

Спортивні свята в обох вікових групах пройшли дуже весело та результативно, оскільки передбачали активну участь кожної дитини та були насичені улюбленими у дошкільнят: гімнастичними вправами з яскравим спортивним інвентарем; фізкультурно-музичними руханками; спортивним конкурсом з використанням самокатів; іграми-естафетами; рухливими іграми. А також із великим захопленням дошкільнята взяли участь у спортивному флешмобі й конкурсі на кращий малюнок спортивної тематики.

Спортивні свята «Веселі старти» проходили під гаслом «Ми - хранителі національних традицій» (з виконанням Державного Гімну та пісні «Ой, у лузі червона калина»; використанням Державного Прапора, атрибутики національних кольорів та національного одягу: вишиванок, жовтоблакитних футболок, національних віночків для дівчаток та ін.).  Було не лише весело, але й дуже цікаво...