Урочистості з нагоди ювілею Лисак О.М. або Як колектив ЗДО вітав свого керівника?

21.12.2020

20 грудня 2020 року відсвяткувала свій прекрасний ювілей завідувачка Квасилівськjuj ЗДО (ясла-садок) Лисак О.М. З нагоди свята у музичній залі дошкільного закладу зібралися представники майже усіх служб ЗДО, щоб привітати свого керівника з цим прекрасним ювілеєм.

Зворушливі слова привітання із побажаннями ювілярці міцного здоров'я та усіляких гараздів прозвучали від вихованців старшої групи №11. Від кожної із 14 вікових груп та всіх інших служб ЗДО ювілярка отримала щирі побажання подальших успіхів у роботі та особистому житті, творчого натхнення, терпіння, радості від кожного прожитого дня, душевного спокою, миру в Україні та багато позитиву від життя...   

Шановна Ольго Миколаївно! Щиро дякуємо Богу за те, що Він послав нам у житті Вас - прекрасну людину, мудру і досвідчену, відповідальну і працелюбну, хорошу наставницю і порадницю. Нехай сторицею повернеться Вам те добро, яке Ви чинили всі ці роки для зміцнення матеріально-технічної бази свого дошкільного закладу, для свого колективу, вихованців дитячого садка, своїх друзів! Нехай Бог воздасть Вам і збереже Вас, Вашу родину, очолюваний Вами колектив! Многая Вам і благая літа!!!