СПАРТАКІАДА-2023 «Наближаємо разом нашу Перемогу»

11.05.2023

11 травня 2023 року у Квасилівському ЗДО відбувся великий масовий захід фізкультурно-оздоровчого спрямування - СПАРТАКІАДА-2023 «Наближаємо разом нашу Перемогу». Учасниками заходу були вихованці усіх випускних груп № 4, 8, 13, 14 та їхні батьки. Цього свята наші випускники чекали з великим нетерпінням, адже в результаті перемоги у справжніх спортивних змаганнях їх будуть називати майбутніми захисниками України - сильними, спритними, мужніми, витривалими, кмітливими.

Велика подяка за підготовку та проведення з випускниками Квасилівського ЗДО фізкультурно-оздоровчого заходу - Спартакіади-2023 інструктору з фізкультури Тамарі МОМОТОК. Завдяки її зусиллям, великої любові до справи, яку робить, та цілеспрямованого й систематичного виховання у дошкільників національно-патріотичних почуттів і гордості за нашу Батьківщину - Україну вихованці нашого дитячого садка щоденно наближають своїми маленькими, але такими важливими у змаганнях та навчанні перемогами  довгоочікувану Перемогу  ЗСУ у війні з російським агресором.

Щиро дякуємо педагогічному колективу старших груп № 4, 8, 13, 14 - вихователям та музичним керівникам за допомогу у підготовці та проведенні Спартакіади-2023. Свято вдалося на славу!

Слава нашим випускникам - майбутнім захисникам України! Слава ЗСУ! Слава Україні! За нами Бог, бо за нами правда! Обов'язково переможемо!