Обласний конкурс «Зимова фортеця»-2015 відбувся

03.02.2015
03 лютого 2015 року в рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима»  для вихованців нашого закладу  проводився  районний етап обласного конкурсу «Зимова фортеця». Мета конкурсу - стимулювати дітей дошкільного віку до організації рухової активності засобами фізичної культури в процесі ігрової діяльності та пропагувати здоровий спосіб життя.

Основне завдання конкурсу - максимальне залучення дошкільнят до рухової активності на прогулянці. Учасниками конкурсу стали як вихованці, так і більшість працівників нашого ДНЗ. Згодом долучилися і прохожі школярі початкових класів Квасилівського НВК «школа-ліцей», які поверталися зі школи і не змогли пройти повз цієї активної метушні наших дітлахів.

У відповідності до Положення про проведення конкурсу снігова фортеця має бути висотою 1м і якнайдовшою. В нашому конкурсі взяли активну участь 233 вихованці дитячого садка, з них 29 - це діти раннього віку 2-3 років. Працювала наша дітвора завзято, як ті бджілки, бо хотіли встигнути збудувати довгу фортецю, поки падав сніг, який тут же танув у них на очах.

Конкурс проводився під девізом «Україна понад усе!». Снігова фортеця дуже швидко росла як у висоту, так і в довжину. У присутніх дорослих навернулися сльози на очі, коли хлопчик із старшої групи №2 Гергелюк Назар, ледве прикотивши із садка чергову велику кулю снігу і витерши лоба,  вигукнув: «Путін нас тепер нізащо не дістане!».

Щиро вдячні організаторам обласного конкурсу за прекрасну ідею, а Богу - за довгоочікуваний сніг,  який приніс нашій дітворі стільки радості!

А у мам наших вихованців просимо вибачення за мокрі чобітки і рукавички та, можливо, і за брудний одяг дітей. Вони разом з нами відстоювали честь нашого дитячого садка. А це ж так важливо!

Тепер будемо з нетерпінням чекати результатів районного та обласного конкурсів.

Наші досягнення: висота фортеці 1м - 1м 45 см, довжина 27м 45 см. 

Дивитися http://leleka.rv.ua/news/2015/02/03/93.html