Квасилівський ЗДО (ясла-садок) відновлює свою роботу з 03 вересня. Правила для батьків

31.08.2020

Правила для батьків

під час  відвідування дітьми Квасилівського ЗДО (ясла-садок) у період адаптивного карантину  

  Шановні батьки!  Під час карантину, необхідно дотримуватися таких правил:

1.    Перш, ніж вести дитину до дитячого садка, необхідно отримати у педіатра чи сімейного лікаря довідку для відвідування дошкільного закладу з обов'язковою відміткою про відсутність контакту з хворими на інфекційні хвороби, хворими COVID-19, з підозрою на COVID-19 та з особами, які перебувають на самоізоляції протягом останніх двох тижнів; довідка  надсилається на електронну пошту Квасилівського ЗДО (ясла-садок) з наступним роздрукуванням у дошкільному закладі.

2.   З метою обов'язкового дотримання усіх протиепідемічних заходів у дошкільному закладі та контролю за їх дотриманням тимчасово просимо приводити  дітей  працюючим батькам.

3.    Діти раннього та молодшого дошкільного віку, які вперше зараховані до дошкільного закладу, тимчасово не приймаються.

4.    Щоденне приймання дітей триватиме з 7.30 до 8.10 год ранку на території закладу за межами будівлі (на ігрових майданчиках вікових груп).

5.    Вхід для батьків у приміщення закладу суворо забороняється.

6.    Приводити до дошкільного закладу можна  тільки здорову дитину. Якщо є ознаки гострої респіраторної інфекції, або хтось вдома знаходиться на карантині чи в ізоляції,  дитині заборонено відвідувати організований дитячий колектив.

7.    Перебувати на території дошкільного закладу потрібно лише в масках або респіраторах.  Респіратор або захисну маску одягати так, щоб були закриті ніс і рот.

8.    Дотримуватися обов'язкової дистанції у 1,5 м  під час спілкування з працівниками закладу або з іншими батьками.

9.  Ранкове приймання дитини до закладу здійснює вихователь групи  у період з 7.30 до 8.10 год ранку на групових дитячих майданчиках, дотримуючись  дистанції, яка  є  на розмітках.

10.  Під час ранкового приймання проводиться температурний скринінг кожній дитині:

- при вході на ігровий майданчик (початковий);

- кожні 4 години (поточний);

Діти, у яких виявлено температуру тіла вище 37, 2 градусів або ознаки респіраторних захворювань при початковому скринінгу, не допускаються до відвідування дошкільного закладу.

Якщо виявлено температуру тіла вище 37,2 градусів або ознаки респіраторних захворювань при поточному (під час перебування у закладі)  скринінгу - дитина  ізолюється в ізолятор і  про це інформуються  батьки.

11.  Передача дітей в кінці дня до 18.00 год проводиться  на території закладу за межами будівлі (на ігрових дитячих майданчиках).

12.  Не дозволяється дитині брати з дому  іграшки, самокати, велосипеди тощо.  З собою дитина може мати лише змінний одяг у спеціальній торбинці, який обов'язково в кінці дня забирається батьками додому.

13.  Масові заходи у дошкільному закладі за участю батьків заборонені. Батьківські збори проводяться дистанційно.

14.  Спілкування педагогів з батьками відбувається: на території закладу під час ранкового прийому; у телефонному режимі; через  сайт ЗДО та соціальні мережі.

15.   Дотримуйтеся протиепідемічних заходів самі та навчайте цьому свою дитину! Будьте здоровими,  бережіть себе і своїх дітей!