Козацькому роду нема переводу. Фізкультурне свято у старшій групі №7

18.11.2020

18 листопада 2020 року у старшій групі № 7 (інструктор з фізкультури Бобрикова М.Ю., вихователі Новосад Т.В., Малютіна О.В.) відбулося національно-патріотичне фізкультурне свято «Козацькому роду нема переводу». На святі діти дізналися про непрості будні козаків, їхнє життя і побут у період козацької доби, бойову майстерність та мужність, готовність вистояти у будь-якій боротьбі з ворогом та захистити свою землю і родину.

Після привітання команд - «Соколів» та «Сміливців» і бадьорої рухової розминки дошкільнята брали активну участь у цікавих козацьких іграх-естафетах, у яких показували свою фізичну досконалість та готовність перемагати, як справжні козаки, і мужньо ставати на захист своєї України. Команди чесно змагалися між собою, вправляючись у виконанні основних фізичних рухів та дотриманні відповідних правил. Під час відпочинку після різних випробувань хлопчики із шаблями у руках, а  дівчатка - зі стрічками виконали почергово свої оригінальні козацькі таночки.   

На святі звучало багато патріотичних пісень, козацькі марші, панував національний дух, бадьорий настрій та гордість за наших маленьких українських козачат - майбутніх захисників Вітчизни. Сьогодні всі малята прийняті у козачата і були нагороджені іменними медалями - «Справжні козачата».