Казка про коронавірус. Фізкультурно-музична розвага просто неба в середній групі №9

07.09.2020

07 вересня 2020 року в середній групі №9 (музкерівники: Денисюк О.М., Ревер О.Є.; інструктор з фізкультури Бобрикова М.Ю., вихователь Вернюк С.В.) відбулася фізкультурно музична розвага просто неба «Казка про коронавірус».

В гостях у дітей побувала сама Казкарка, яка повідала їм неприємну історію про бабусю, яка пішла на базар за продуктами і принесла звідти додому злого коронавіруса: захворіла вона і захворів дідусь. Бабуся на базарі була без маски, а дідусь не помив рук перед тим, як їсти бабин борщ. От і сталася ця прикра історія через те, що ні бабуся, ні дідусь не дотримувалися правил гігієни і усіх протиепідемічних заходів, щоб не захворіти.

Діти гарно засвоїли всі першочергові правила гігієни та, щоб не підхопити злого коронавіруса, пообіцяли Казкарці щоденно їх дотримуватися. А саме:

- одягати маску у людних місцях;

- ретельно мити руки з милом;

- правильно користуватися антисептиком;

- користуватися паперовими рушничками;

- дотримуватися дистанції;

- чхати й кашляти (якщо й таке вже трапилося) тільки у зігнутий лікоть...  

Усіх цих правил навчили діток: Зайчик, Лисичка, Вовчик та лікар-Ведмідь, з якими вони дружно, але з дотриманням дистанції, грали у цікаві рухливі ігри, співали та веселилися. Ото ж, було і цікаво, і весело, і повчально...