Казка про коронавірус. Фізкультурно-музична розвага просто неба в середній групі №6

09.09.2020

09 вересня 2020 року в середній групі №6 (музкерівники: Денисюк О.М., Ревер О.Є.; інструктор з фізкультури Бобрикова М.Ю., вихователь Корнійчук О.А..) відбулася фізкультурно-музична розвага просто неба «Казка про коронавірус». Аби доступно розповісти дошкільникам про злого коронавіруса та правила безпеки у дитячому садку, вдома й у громадських місцях, педагогічний колектив групи в ігровій та казковій формі доніс їм усю необхідну інформацію. А допомогла їм у цьому авторська казка Емілії Нагорної.

В гостях у дітей побувала сама Казкарка, яка розповіла їм одну історію про бабусю, яка пішла на базар за продуктами, щоб зварити борщ, а натомість принесла звідти додому злого коронавіруса: захворіла і вона, бо не одягнула на базарі маски, і її дідусь, бо не помив рук з милом, коли їв бабусин борщ. В гостях у дітей побували: Внучка, Зайчик, Лисичка, лікар Ведмедик, які вчили дідуся і бабусю дотримуватися всіх необхідних правил безпеки, щоб не підхопити хворобу:

- одягати маску у людних місцях;

- ретельно мити руки з милом;

- правильно користуватися антисептиком;

- користуватися паперовими рушничками;

- дотримуватися дистанції;

- чхати й кашляти (якщо й таке вже трапилося) тільки у зігнутий лікоть...

Сьогодні маленькі дошкільнята гарно погралися на свіжому повітрі та заодно дізналися багато про нову хворобу - COVID-19...