Казка про коронавірус. Фізкультурно-музична розвага просто неба у старшій групі №7

08.09.2020

08 вересня 2020 року у старшій групі №7 (музкерівники: Денисюк О.М., Ревер О.Є.; інструктор з фізкультури Бобрикова М.Ю., вихователь Новосад Т.В.) відбулася фізкультурно-музична розвага просто неба «Казка про коронавірус». Аби доступно розповісти дошкільникам про злого коронавіруса та правила безпеки у дитячому садку, вдома й у громадських місцях, педагогічний колектив групи в ігровій та казковій формі доніс їм усю необхідну інформацію. А допомогла їм у цьому казка.

В гостях у дітей побувала сама Казкарка, яка розповіла їм одну історію про бабусю, яка пішла на базар за продуктами, щоб зварити борщ, а натомість принесла звідти додому злого коронавіруса: захворіла і вона, бо не одягнула на базарі маски, і її дідусь, бо не помив рук з милом, коли їв бабусин борщ. От і сталася ця прикра історія через те, що ні бабуся, ні дідусь не дотримувалися правил гігієни і усіх протиепідемічних заходів, щоб не захворіти на коронавірус.

І зайчик, і лисичка, і вовчик, і ведмедик, яких зустріла у лісі внучка, розповіли її і нашим діткам про правила гігієни, які потрібно виконувати щодня, щоб не захворіти на коронавірус. Тепер наші дошкільнята знають, де на них може чатувати коронавірус, та засвоїли всі основні правила безпеки. А заодно, із задоволенням виконали цікаві оздоровчі загальнорозвивальні вправи, пограли у веселі рухливі ігри з дотриманням дистанції, виконали музичну руханку, поспівали і повеселилися...