Шановні педагоги та батьки! Ми продовжуємо знаходитися на карантині

01.06.2020

Звертаємо Вашу увагу! Уряд ухвалив рішення про адаптивний карантин до 22 червня 2020 року, а заклади дошкільної освіти зможуть відновити роботу з 25 травня 2020 року. Проте рішення про послаблення протиепідемічних заходів, зокрема відновлення роботи ЗДО, у кожному окремому регіоні приймає регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Якби у нашому регіоні дозволили відкрити дитсадки, необхідно було б дотримуватись чітких рекомендацій Головного державного санітарного лікаря.

Проте на Рівненщині не було прийняте рішення про відкриття закладів дошкільної освіти, в тому числі й Квасилівського ЗДО (ясла-садок), виходячи з аналізу ситуації - високого рівня захворюваності населення на коронавірус. Отже, продовжуємо знаходитися на карантині і наш дошкільний заклад чекатиме наступних розпоряджень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а відтак - і селищного голови.

Вихователям та батькам надалі важливо пояснювати дітям, що таке COVID-19 і чому важливо дотримуватись правил гігієни. З цією метою подаємо корисні матеріали від МОН та ЮНІСЕФ Україна, які можна використати для бесід з дошкільниками про те, як говорити про коронавірус із маленькими дітьми. Це:

Також стануть у нагоді:

Поради батькам від ЮНІСЕФ Україна та МОН:

Підготувала повідомлення вихователь-методист Семенюк Р.Ф.

Використане джерело: http://duymovochka-dnz.at.ua/index/pracjuemo_pid_chas_karantinu/0-154