Ревер Оксана Євгенівна

Народилася у м. Буську, Львівської області. У 1992 році закінчила Буську середню школу№2, в цьому ж році поступила в Донецьке музичне училище по класу бандури. У 1993 році перевелась у Львівське музичне училище ім. С.П. Людкевича по класу бандури, яке успішно закінчила в 1996році.

Після закінчення навчання почала працювати у Буській музичній школі викладачем бандури, паралельно навчаючись в Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю "хорове диригування" і закінчила його в 2003 році. Одружилась у 2002 році, народила доньку, і з сім'єю переїхали жити в смт. Квасилів, Рівненської області. Працювала в палаці "Текстильник" м. Рівному художнім керівником хору "Ремісолька", пізніше - музичним керівником в Рівненському ДНЗ №44.

Ревер О.Є. має повну вищу музично-педагогічну освіту, кваліфікацію – диригент хору, артист хору, викладач. Працює у Квасилівському ДНЗ (ясла-садок) на посаді музичного керівника з 2009 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії ДНЗ від 22 березня 2021 року. У поточному 2020-2021 навчальному році має педагогічне навантаження 42 години на тиждень, працює з дітьми різних вікових груп. У березні 2020 року підвищила кваліфікацію на курсах у РОІППО та виконала випускну роботу з питання «Розвиток музичних здібностей дошкільників засобами музично-дидактичних ігор». 

За час роботи досягла високого професіоналізму, зарекомендувала себе як досвідчений, відповідальний та сумлінний працівник. Знає та вміло застосовує на практиці нормативні документи з питань дошкільної освіти. В освітньому процесі активно використовує та поширює нові інноваційні технології, особистісно орієнтований підхід до організації освітнього процесу, інноваційні форми і методи роботи з дітьми, нестандартні форми проведення музичних занять, свят і розваг. Знає методику музичного виховання дошкільників.

Ревер О.Є. успішно використовує інтегрований підхід до вирішення завдань музичного розвитку дошкільників. Тісно співпрацює з вихователями з питань блочно-тематичного планування освітнього процесу на засадах інтеграції. Постійно вивчає і використовує кращий педагогічний досвід. Дає відкриті покази занять та інших форм роботи з музичного виховання, дотримується сучасних вимог до їх підготовки та проведення. Приділяє належну увагу розвитку музичних здібностей дошкільників, володіє  технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей освітнього процесу та музичних здібностей дітей.

Ревер О.Є. поглиблено працює над індивідуальною проблемою самоосвіти «Розвиток музичних здібностей дошкільників засобами музично-дидактичних ігор».  Успішно провела творчий звіт з досліджуваної проблеми, показала належні результати своєї роботи, презентуючи кращі зразки музично-дидактичного матеріалу для музичних занять, інших наочних посібників та атрибутів для реалізації завдань музичного розвитку та музичних здібностей дошкільників.

Відповідально ставиться до виконання своїх посадових обов’язків, професійно проводить педагогічну діагностику рівнів музичного розвитку дошкільників, веде ділову документацію у відповідності до сучасних вимог. Дбає про збагачення музичної зали новими навчально-дидактичними посібниками, атрибутами до музично-рухливих ігор, поповнення тематичних картотек методичних розробок для музичних занять, свят і розваг у ДНЗ. Активно використовує ІКТ-технології та  цифрові освітні ресурси в освітньому процесі.

Ревер О.Є. користується повагою у колег, дітей та їх батьків. Відповідальна,  дисциплінована, доброзичлива, порядна і чесна, толерантна. Дотримується загальнолюдських принципів моралі та педагогічної етики. 

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст першої категорії

Педагогічний стаж - 18 років

Запрошуємо до перегляду кращих світлин творчої педагогічної діяльності Оксани Євгенівни Ревер: 

http://leleka.rv.ua/osinni-prygody-pid-starovynnym-lihtarem.-svyato-oseni-v-seredniy-grupi-4.html

 

http://leleka.rv.ua/i-dorosli-i-mali-pragnut-myru-na-zemli.-zahody-do-mizhnarodnogo-dnya-myru.html

ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЗА АТЕСТАЦІЙНИЙ ПЕРІОД-2021

http://leleka.rv.ua/shevchenkove-slovo-pomizh-nas-tematychne-zanyattya-u-starshiy-grupi-11.html

http://leleka.rv.ua/hotila-b-ya-pisneyu-staty...-muzychno-fizkul-turna-rozvaga-do-150-richchya-vid-dnya-narodzhennya-l.-ukrayinky-u-starshiy-grupi-11.html

http://leleka.rv.ua/mova-ridna-mova-myla-svyato-ridnoyi-movy-u-starshiy-grupi-11.html

http://leleka.rv.ua/sluhannya-muzychnoyi-kazky-snigovychok-v-seredniy-grupi-6.html

http://leleka.rv.ua/razom-z-mamoyu-i-tatom-veselo-nam-v-igry-graty.-fizkul-turna-rozvaga-u-starshiy-grupi-11.html

http://leleka.rv.ua/tvorchyy-zvit-muzkerivnyka-rever-o.ye.-kolektyvnyy-pereglyad-dominantnogo-muzychnogo-zanyattya-u-sviti-zvukiv-charivnyh-u-starshiy-grupi-7.html

http://leleka.rv.ua/try-kyty.-dominantne-muzychne-zanyattya-u-starshiy-grupi-11.html

http://leleka.rv.ua/v-gosti-do-kurochky-ryaby.-kompleksne-muzychne-zanyattya-u-grupi-ditey-rann-ogo-viku-3.html

 http://leleka.rv.ua/chystota-zaporuka-zdorov-ya.-dominantne-muzychne-zanyattya-v-molodshiy-grupi-13.html

http://leleka.rv.ua/moya-mova-kalynova-svyato-ridnoyi-movy-u-starshyh-grupah-4-14.html

http://leleka.rv.ua/index.php?m=news&d=edit&nid=575

http://leleka.rv.ua/shchob-ne-trapylos-pozhezhi-treba-buty-oberezhnym-zanyattya-rozvaga-z-bezpeky-zhyttyediyal-nosti-v-seredniy-grupi-9.html

http://leleka.rv.ua/vesna-ta-mama-naykrashchi-svyato-v-tarshiy-grupi-11.html

http://leleka.rv.ua/vesnyane-svyato-moya-mama-naykrashcha-v-starshiy-grupi-2.html

http://leleka.rv.ua/svyato-vesny-i-mamy-v-molodshiy-grupi-14.html

http://leleka.rv.ua/vesna-pryyshla-do-malyat.html

http://leleka.rv.ua/defile-u-kapelyushkah-v-seredniy-grupi-5.html

http://leleka.rv.ua/rizdvyanyy-vertep-u-dytyachomu-sadku-2018.html

http://leleka.rv.ua/osin-pryyshla-v-ukrayinu.-osinnye-svyato-v-starshiy-grupi-11.html

http://leleka.rv.ua/zahody-do-tyzhnya-znan-z-bezpeky-zhyttyediyal-nosti.-povedinka-z-tvarynamy-ta-neznayomcyamy.html 

http://leleka.rv.ua/index.php?m=media&d=gallery&ctg=146

http://leleka.rv.ua/osinnya-istoriya-u-grupi-2.html

http://leleka.rv.ua/charivnycya-osin-u-grupi-4.html