Новонароджені

                                                        

Новонароджені (01 вересня  2021 - 31 серпня 2022)

№ з/п

П І П

Дата

народження

Дата реєстрації

Пільги

Бажана група зарахування

Примітка

1.

Галабурда 
Яша
Михайлович

09.09.2021

24.09.2021

 

Група

раннього віку

 

2.

Жив'юк 
Всеволод
Степанович

10.09.2021

30.09.2021

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

3.

Денисюк
Варвара
Олександрівна

29.09.2021

07.10.2021

 

Група

раннього віку

 

4.

Кізлак
Роман
Андрійович

27.09.2021

10.10.2021 

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

5.

Шевчук
Дмитро
Віталійович

08.10.2021

20.10.2021

 

Група

раннього віку

 

6.

Драганчук
Анна
Володимирівна

14.10.2021

02.11.2021

 

Група

раннього віку

 

7.

Базака
Роман
Леонідович

24.10.2021

08.11.2021

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

8.

Поліщук
Софія
Андріївна

06.10.2021

11.11.2021

 

Група

раннього віку

 

9.

Грицаюк
Емма
Василівна

28.10.2021

22.11.2021

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

10.

Павлюк
Артем
Сергійович

22.10.2021

23.11.2021

 

 

Група

раннього віку

 

11.

Самчук
Евеліна
Русланівна

09.11.2021

27.11.2021

 

Група

раннього віку

 

12.

Бордюгова 
Вірсавія
Олександрівна

 

10.09.2021

16.12.2021

 

Група

раннього віку

 

13.

Луцюк
Орест
Сергійович

21.10.2021

17.12.2021

 

Група

раннього віку

 

14.

Петрук
Дарія
Олександрівна

27.11.2021

20.12.2021

 

Група

раннього віку

 

15.

Гончаренко
Іван
Ярославович

13.10.2021

21.12.2021

 

Група

раннього віку

 

16.

Александрович
Олексій
Дмитрович

03.12.2021

21.12.2021

 

Група

раннього віку

 

17.

Грищук
Денис
Юрійович

29.11.2021

17.01.2022

 

Група

раннього віку

 

18.

Шпинта
Дмитро
Сергійович

28.12.2021

17.01.2022

 

Група

раннього віку

 

19.

Коберник
Камілла
Дмитрівна

16.12.2021

19.01.2022

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

20.

Коберник
Ніколь
Дмитрівна

16.12.2021

19.01.2022

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

21.

Вареницька
Соломія
Андріївна

26.12.2021

19.01.2022

 

Група

раннього віку

 

22.

Марков 
Даниїл 
Володимирович

29.12.2021

26.01.2022

 

Група

раннього віку

 

23.

Валькова
Каріна
Дмитрівна

17.01.2022

03.02.2022 

 

Група

раннього віку

 

24.

Кужель
Уляна
Дмитрівна

29,01,2022

 

04.02.2022

 

Група

раннього віку

 

25.

Оніщук 
Вікторія 
Ярославівна

04.12.2022

07.02.2022 

 

Група

раннього віку

 

26.

Кравець
Андрій
Романович

09.02.2022

16.02.2022 

 

Група

раннього віку

 

27.

Дубинецький
Матвій
Сергійович

13.09.2022

16.02.2022

 

Група

раннього віку

 

28.

Демчук
Дарина
Сергіївна

01.03.2022

06.03.2022

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

29.

Шеметов
Давид
Олександрович

11.02.2022

12.03.2022 

 

Група

раннього віку

 

30.

Линь
Тимофій
Сергійович

05.02.2022

14.03.2022

 

 

Група

раннього віку

 

31.

Стрілець
Дар'я
Ігорівна

10.03.2022

15.03.2022

 

Група

раннього віку

 

32.

Гоцко
Анна
Олександрівна

08.12.2021

29.03.2022

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

33.

Грицуняк 
Ясміна 
Анатоліївна

12.01.2022

19.04.2022

 

Група

раннього віку

 

34.

Поліщук
Христина
Миколаївна

03.07.20222

21.04.2022

 

Група

раннього віку

 

35.

Левчук 
Софія 
Михайлівна

07.05.2022

14.05.2022

 

Група

раннього віку

 

36.

Федорчук
Поліна
Романівна

26.12.2021

24.05.2022

 

Група

раннього віку

 

37.

Янченко
Вероніка
Вадимівна

04.05.2022

24.05.2022

 

Група

раннього віку

 

38.

Жильчук
Христина
Миколаївна

21.03.2022

02.06.2022 

 

Група

раннього віку

 

39.

Оленюк
Евеліна 
Сергіївна

01.06.2022

06.09.2022

 

Група

раннього віку

 

40.

Москалик
Артем
Вікторович

10.03.2021

10.06.2022

 

Група

раннього віку

 

41.

Маркович
Владислав
Дмитрович

13.06.2022

22.06.2022

 

Група

раннього віку

 

42.

Вінник
Софія
Олександрівна

19.06.2022

28.06.2022

 

Група

раннього віку

 

43.

Мельник 
Ілля
Миколайович

25.06.2022

04.07.2022

 

Група

раннього віку