Вас вітає Квасилівський ЗДО
(ясла-садок)

Новонароджені

                                                           Народжені 3 01.09.2018 по 31.08.2019рр.

 

№ з/п

П І П

Дата

народження

Дата реєстрації

Пільги

Бажана група зарахування

Примітка

1.

Полов'ян
Марк
Олександрович

24.09.2018

03.10.2018

 

Група

раннього віку

 

2.

Павлюк
Роман
Віталійович

10.09.2018

04.10.2018

 

Група

раннього віку

 

3.

Борисовець
Остап
Тимофійович

30.09.2018

09.10.2018

 

Група

раннього віку

 

4.

Мартинюк
Давид
Володимирович

07.10.2018

19.10.2018

 

Група

раннього віку

 

5.

Гомоль
Марія
Валеріївна

15.10.2018

23.10.2018

 

Група

раннього віку

 

6.

Корженко
Світлана
Дмитрівна

09.10.2018

31.10.2018

 

 

Група

раннього віку

 

7.

Яцуха
Тимур
Юрійович

20.10.2018

14.11.2018

 

Група

раннього віку

 

8.

Волошин
Владислав
Андрійович

17.10.2018

16.11.2018

 

Група

раннього віку

 

9.

Фільова
Марія
Олександрівна

07.11.2018

19.11.2018

 

Група

раннього віку

 

10.

Шама
Злата
Андріївна

29.10.2018

20.11.2018

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

11.

Семенюк
Поліна
Сергіївна

11.10.2018

20.11.2018

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

12.

Білецький
Максим
Юрійович

02.11.2018

20.11.2018

 

Група

раннього віку

 

13.

Грушовець
Дарина
Василівна

16.11.2018

27.11.2018

 

Група

раннього віку

 

14.

Висоцька
Романа
Романівна

28.11.2018

04.12.2018

 

 

Група

раннього віку

 

15.

Придня
Вероніка
Володимирівна

21.11.2018

05.12.2018

 

Група

раннього віку

 

16.

Оліферчук
Злата
Павлівна

23.11.2018

05.12.2018

 

Група

раннього віку

 

17.

Петрук
Катерина
Олександрівна

26.10.2018

06.12.2018

 

Група

раннього віку

 

18.

Денисюк
Дем"ян
Анатолійович

21.11.2018

07.12.2018 

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

19.

Бухало
Олександр
Сергійович

10.12.2018

17.12.2018

 

Група

раннього віку

 

20.

Волошина
Еліна
Романівна

21.11.2018

17.12.2018

 

Група

раннього віку

 

21.

Дуднік
Олег
Олегович

05.12.2018

19.12.2018

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

22.

Новачук
Софія
Василівна

08.10.2018

06.01.2019

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

23.

Новачук 
Марія
Василівна

08.10.2018

06.01.2019

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

24.

Мацюк
Аліна
Олександрівна

30.12.2018

08.01.2019

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

 

Версія для друку

Інформація про використання публічних коштів

Корисне