Новонароджені

                                                           Народжені 3 01.09.2018 по 31.08.2019рр.

№ з/п

П І П

Дата

народження

Дата реєстрації

Пільги

Бажана група зарахування

Примітка

1.

Полов'ян
Марк
Олександрович

24.09.2018

03.10.2018

 

Група

раннього віку

 

2.

Павлюк
Роман
Віталійович

10.09.2018

04.10.2018

 

Група

раннього віку

 

3.

Борисовець
Остап
Тимофійович

30.09.2018

09.10.2018

 

Група

раннього віку

 

4.

Мартинюк
Давид
Володимирович

07.10.2018

19.10.2018

 

Група

раннього віку

 

5.

Гомоль
Марія
Валеріївна

15.10.2018

23.10.2018

 

Група

раннього віку

 

6.

Корженко
Світлана
Дмитрівна

09.10.2018

31.10.2018

 

 

Група

раннього віку

 

7.

Яцуха
Тимур
Юрійович

20.10.2018

14.11.2018

 

Група

раннього віку

 

8.

Волошин
Владислав
Андрійович

17.10.2018

16.11.2018

 

Група

раннього віку

 

9.

Фільова
Марія
Олександрівна

07.11.2018

19.11.2018

 

Група

раннього віку

 

10.

Шама
Злата
Андріївна

29.10.2018

20.11.2018

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

11.

Семенюк
Поліна
Сергіївна

11.10.2018

20.11.2018

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

12.

Білецький
Максим
Юрійович

02.11.2018

20.11.2018

 

Група

раннього віку

 

13.

Грушовець
Дарина
Василівна

16.11.2018

27.11.2018

 

Група

раннього віку

 

14.

Висоцька
Романа
Романівна

28.11.2018

04.12.2018

 

 

Група

раннього віку

 

15.

Придня
Вероніка
Володимирівна

21.11.2018

05.12.2018

 

Група

раннього віку

 

16.

Оліферчук
Злата
Павлівна

23.11.2018

05.12.2018

 

Група

раннього віку

 

17.

Петрук
Катерина
Олександрівна

26.10.2018

06.12.2018

 

Група

раннього віку

 

18.

Денисюк
Дем"ян
Анатолійович

21.11.2018

07.12.2018 

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

19.

Бухало
Олександр
Сергійович

10.12.2018

17.12.2018

 

Група

раннього віку

 

20.

Волошина
Еліна
Романівна

21.11.2018

17.12.2018

 

Група

раннього віку

 

21.

Дуднік
Олег
Олегович

05.12.2018

19.12.2018

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

22.

Новачук
Софія
Василівна

08.10.2018

06.01.2019

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

23.

Новачук 
Марія
Василівна

08.10.2018

06.01.2019

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

24.

Мацюк
Аліна
Олександрівна

30.12.2018

08.01.2019

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

25.

Ярмольчук
Дарина
Максимівна

15.01.2019

28.01.2019

 

Група

раннього віку

 

26.

Король
Даниїл
Сергійович

06.01.2019

  29.01.2019

 

діти багатодітних сімей (троє і більше дітей), де є двоє і більше дітей дошкільного віку на момент поступлення у заклад

Група

раннього віку

 

27.

Коченкова
Вікторія 
Русланівна

18.01.2019

07.02.2019

 

Група

раннього віку

 

28.

Борисов
Тимофій
Володимирович

28.11.2018

07.02.2019

 

Група

раннього віку

 

29.

Крам
Анастасія
Василівна

19.11.2018

08.02.2019

 

Група

раннього віку

 

30.

Кравчук 
Максим 
Сергійович

06.02.2019

15.02.2019

 

Група

раннього віку

 

31.

Швець
Катерина
Миколаївна

07.12.2018

16.02.2019

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

32.

Бордюгов
Ілля 
Олександрович

21.11.2018

20.02.2019 

 

Група

раннього віку

 

33.

Матвійчук
Злата
Андріївна

09.02.2019

25.02.2019

 

Група

раннього віку

 

34.

Шевчук
Марта
Олександрівна

10.11.2018

28.02.2019 

 

Група

раннього віку

 

35.

Банашук
Ніка
Сергіївна

07.02.2019

03.03.2019

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

36.

Горячий
Данило
Олегович

20.02.2019

06.03.2019

Батько учасник АТО

Група

раннього віку

 

37.

Поцекайло
Варвара
Іванівна

11.03.2019

21.03.2019

 

Група

раннього віку

 

38.

Годованюк
Вікторія
Вікторівна

08.11.2018

27.03.2019

 

Група

раннього віку

 

39.

Лук'янчук 
Давид
Богданович

27.03.2019

02.04.2019

 

Група

раннього віку

 

40.

Якимець
Артем
Олександрович

31.03.2019

04.04.2019

 

Група

раннього віку

 

41.

Линь
Ніколь
Сергіївна

28.03.2019

04.04.2019

 

 

Група

раннього віку