Поради батькам щодо адаптації дитини до умов ЗДО
1. У перші дні відвідування садка не залишайте дитину одну до вечора, тривалість її перебування у новому колективі має становити 1.5-2.5 год і поступово збільшуватись.
2. Доцільніше перші дні приводити дитину лише на прогулянку, звернути її увагу на те, як батьки приходять забирати дітей, як вони радісно зустрічаються, щоб дитина бачила тільки позитивні емоції та розуміла, що розлука з батьками тимчасова, мама або тато завжди повертаються.
3.Батьки можуть пройти у групову кімнату разом із дитиною. Підтримка, теплота, впевненість у тому, що мама (тато) поруч, допомагає освоїтися у новій обстановці, установити стосунки з вихователем, дітьми. Присутність близької людини дає дитині можливість спокійніше орієнтуватися у нових умовах.
4. Дайте дитині до дитячого садка улюблену іграшку. Завдяки цьому в дитини підтримується фон упевненості; улюблена знайома іграшка допомагає відвернути увагу від розлуки.
5.Пограйтесь удома з дитиною у «Дитячий садок», однією з іграшок нехай буде дитина. Поспостерігайте, що робить ця іграшка, допоможіть їй знайти друзів.
6. Постійно створюйте спокійний, безконфліктний клімат для дитини у сім'ї, бережіть її нервову систему, не збільшуйте, а навпаки, зменшуйте навантаження на нервову систему.
7.Постійно цікавтесь життям дитини у дитячому садку. На вихідні дні обов'язково дотримуйтесь такого режиму дня, як у дитячому садочку.
8. Якомога раніше повідомте педагогів про індивідуальні особливості вашого малюка.
Розділи
- Правила прийому до закладу дошкільної освіти
- Управлінська діяльність. Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Методична служба
- Освітня діяльність. Інклюзивна освіта Моніторинг якості освіти
- Медичне обслуговування
- Фізкультурно-оздоровча робота
- Музична скарбничка
- Психологічна служба
- Створення сучасного розвивального простору ЗДО
- Інформація про використання публічних коштів